Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

VIDEO: Marianne slavila plnoletost

Ve středu 21. listopadu jsme uspořádali již druhý Koktejl s Marianne, na který jsme pozvali naše věrné předplatitelky. A jelikož nám bylo v listopadu 18 let, byla to skvělá příležitost pro pořádnou narozeninovou oslavu.

Plnoletost se slaví jednou v životě, a proto jsme chtěli, aby byl tento večer nezapomenutelný. Čtenářky Marianne jsme proto pozvali do nádherných prostor The Emblem Hotelu, který se nachází v samotném srdci Prahy. Hlavním bodem večera byli tři hosté – první šéfredaktorka Marianne Mirka Zlatníková, která v současné době pracuje jako kreativní konzultantka ve VLM, scenáristka a spisovatelka, dále modelka, filantropka a majitelka modelingové agentury Karolína BosákováMartin Zikmund, kterého dobře znáte z našich stránek a který působí jako průvodce lidí a firem klíčovými změnami, je také autorem blogu JeCasNaZmenu.cz

Marianne oslavila 18. let

Šéfredaktorka Monika Mudranincová všechny tři vzácné hosty důkladně vyzpovídala.
Mirka Zlatníková vyprávěla o vzniku Marianne, Karolína Bosáková o modelingu a spolupráci se světoznámými návrháři a Martin Zikmund pobavil čtenářky historkami o tom, jaké to je, psát pro ženský lifestylový časopis, když jste muž. A pak už se společně připíjelo a redakce se smísila se čtenářkami. Ty na Koktejl s Marianne přijely ze všech koutů republiky – nejdelší cestu měly za sebou Lenka s Denisou, které se na Koktejl s Marianne vydaly až z daleké Ostravy a Olomouce! Toho si opravdu vážíme. I věkové složení bylo velmi pestré. Věk by se sice u dam neměl prozrazovat, ale mezi námi – v sále byly dvacetileté dívky i dámy přes sedmdesát. Nehledě na věk nebo dálku, kterou k nám čtenářky urazily, nejdůležitější bylo, že se všichni přítomní skvěle bavili. Některé čtenářky si mezi sebou vyměnily telefonní čísla, takže neodcházely jen s taškou plnou dárků od hotelu Emblem a značek Eucerin a Studentská pečeť, ale i s novou kamarádkou.

Bez dobrého jídla by se žádná oslava neobešla, proto jsme nachystali skvělé občerstvení z restaurace Kobe. Pochutnali jsme si na suši, minibur­gerech a dezertech. A zapíjeli to ­úžasným šampaňským Mumm. Není divu, že se nikomu nechtělo domů. My ale doufáme, že se zase brzy setkáme.

A jak to na Koktejlu vypadalo? Střípky z tohoto báječného večera můžete vidět ve videu.

Adventní Koktejl s Marianne

Jelikož milujeme setkávání s vámi, v těchto dnech chystáme další Koktejl s Marianne. Přijďte si užít předvánoční atmosféru do butiku Longchamp, kde na vás budou čekat krásné kabelky, vynikající občerstvení i malý dárek. Společnost vám bude dělat šéfredaktorka Monika Mudranincová a módní guru Klára Klempířová. Zaregistrovat se můžete zde. Těšíme se na vás!

Související články

Zábava
Kvíz: Poznáte slavné módní kousky a návrháře podle jediného obrázku?

Kvíz: Poznáte slavné módní kousky a návrháře podle jediného obrázku?

Zábava
Horoskop od 27. května: Ryby mají vyhledat samotu, Váhy přehodnotit záměr

Horoskop od 27. května: Ryby mají vyhledat samotu, Váhy přehodnotit záměr

Zábava
Kvíz: Od Přátel po Big Bang Theory. Jak dobře znáte slavné sitcomy?

Kvíz: Od Přátel po Big Bang Theory. Jak dobře znáte slavné sitcomy?

Zábava
Toužíte po dovolené v přírodě? Tohle je 5 nejkrásnějších míst v Bavorských Alpách

Toužíte po dovolené v přírodě? Tohle je 5 nejkrásnějších míst v Bavorských Alpách