Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Čokoláda Milka podpoří dětskou léčebnu Českého červeného kříže v Bukovanech

To, že čokoláda nám pomáhá zvládat náročné situace, zvedne nám náladu a kolikrát zažene i stres, už asi všichni víme. Teď začala pomáhat ve velkém, a to nejen lahodnou chutí.

Promotion | 13. 08. 2020

Značka čokolád a sušenek Milka startuje o letošních prázdninách novou spotřebitelskou soutěž s názvem „Čas na jemnost“. Každý den od 3. srpna do konce září získá jeden vylosovaný soutěžící, který zakoupí libovolný výrobek značky Milka a svoji účtenku nahraje na stránce Milka.cz, částku pět tisíc korun. To ale není vše! Stejnou sumu pak výrobce produktů Milka, společnost Mondelez, následně daruje Českému červenému kříži. Ten tak za dobu konání soutěže dostane celkem 295 tisíc korun.

Pomocnou ruku Milka Českému červenému kříži nepodává poprvé. Rozšířením spotřebitelské soutěže o finanční pomoc navazuje na předchozí spolupráci z jara letošního roku, kdy v souvislosti s pandemií koronaviru darovala této organizaci 200 tisíc korun a tunu produktů.

Milka soutěž

„Jsme velmi rádi, že se na nás značka Milka obrátila s nabídkou pomoci už podruhé během letošního roku. Slíbené finanční prostředky využijeme na nákup potřebných diagnostických přístrojů pro Dětskou odbornou léčebnu Charlotty G. Masarykové v Bukovanech a dále na obnovu technického vybavení léčebny, kde se léčí děti ve věku od 1 roku do 18 let s chronickými nemocemi dýchacích cest, astmatem, alergiemi, kožními nemocemi, ale také s výživovými poruchami,“ říká Miroslava Jirůtková, vedoucí Programového oddělení Českého červeného kříže.

Tak neváhejte a skočte si taky pro jednu Milku. Třeba vyhrajete právě vy!