Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Mama Shelter: Relax a gurmánské blaho v oáze Holešovic

Info ikona
Mama Shelter

Mama Shelter Prague přináší populární koncept „food sharingu“. A protože hlásí „sharing is caring“, očekávejte, že se tu o vás božsky postarají. Přijďte se svými přáteli nebo rodinou a vychutnejte si jídlo, koktejly a společnost blízkých v netradičním stylovém podniku.

Promotion | 2. 09. 2021

Ráda si užíváte snídaně ve velkém stylu? Tak to vám nejspíš uděláme radost. Nově si v MAMĚ můžete dát snídani formou bufetu, a to každý den od 7 do 10 hodin za 260 Kč. Je jen na vás, jestli si ji vychutnáte uvnitř restaurace, nebo  na malebné terase, která hraje všemi barvami. Uvelebte se tu na pohodlných sedačkách, houpacích křeslech a lavicích a nechte se rozmazlit péčí zdejšího personálu.

Happy Hours, na které nezapomenete

V Mama si můžete samozřejmě dát i dobrou kávu. A pokud ta nestačí, servírují se tu MAMA koktejly, které nejlépe chutnají za doprovodu live DJ, který vás svou hudbou rozproudí každý čtvrtek, pátek a sobotu. Vezměte přátele a přijďte po práci na skvělou pizzu a drinky. MAMA Happy Hours (platí pro vybrané drinky) od 16:00 – 19:00 za 99 Kč!

Info ikona
Mama Shelter

MAMA je petfriendly, miluje české pivo a vy se tu pobavíte!

Chcete si s partou svých lidí zasoutěžit a pobavit se? Co třeba zkusit stolní fotbálek až pro 8 osob, retro arkádové hry, šachy, backgammon, scrabble, ping-pong nebo starou dobrou klasiku — kulečník. A aby byla ještě větší zábava, klidně přiveďte i ty nejmenší nebo své domácí mazlíčky (MAMA je totiž „pet friendly“). Tím ale nabídka nekončí, v MAMĚ se může konat třeba vaše narozeninová oslava, svatební party nebo rozlučka se svobodou vaší přítelkyně. Vše je tu možné. A protože MAMA miluje kvalitní české produkty, podporuje i menší pivovary. Na čepu objevíte, mimochodem, skvělé Únětice a Cobolis.

Neděle ve znamení MAMA brunch

Neděle je dnem zasvěceným odpočinku a pohody, je to čas, který je potřeba si užít s rodinou a přáteli. A kde jinde si vychutnat relax a báječné jídlo? Legendární MAMA brunch (all you can eat and drink) je tu pro vás každou neděli od 11:30 do 15:00. Tak na viděnou v MAMĚ, na facebooku nebo na jejím instgramu @mamashelterprague.

Info ikona
Mama Shelter Prague