Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Nalaďte se na Vánoce už teď. Řekneme vám jak na to.

Info ikona
vánoční dekorace

Už se nemůžete dočkat vánoční pohody, sladkého nicnedělání a užívání si společných chvil s rodinou? Nemusíte čekat, vytvořte si vánoční atmosféru už teď.

Promotion | 7. 12. 2022

Co pro vás znamenají Vánoce? Je to pečení sladkých dobrůtek, společné slevování vánočních filmů nebo nakupování vánočních dárků? Ať už je to cokoliv, na vánoční přípravy je ten nejlepší čas. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak si navodíte příjemnou vánoční atmosféru v předstihu. 

Info ikona
vánoční zátiší

Výběr vánočního stromečku 

Největším symbolem Vánoce je nepochybně vánoční stromeček. Patříte k těm, kteří dávají přednost umělému vánočnímu stromečku? Zřejmě je to kvůli nenáročnému skladování a starostlivosti. 

Možná přemýšlíte, že byste si letos koupili živý vánoční stromečekMáte 2 možnosti. První je klasický stromeček, který upevníte do stojanu. Tou druhou je stromeček v květináči. Pokud máte zahradu, je ideální možností, jak mít každý rok živý stromeček bez nákladů navíc. 

Nákupem stromečku to ale nekončí. Správná péče o živý vánoční stromeček je neméně důležitá jako jeho výběr. 

Info ikona
zdobení vánočního stromku

Ozdoby a dekorace 

Polštáře, deky či povlečení s vánočními vzory. To je jenom několik věcí, které vám vykouzlí dokonalou vánoční atmosféru. Pověste vánoční osvětlení a rozmístěte po domě svíčky s typickými vánočními vůněmi. Množství dekorací, které použijete, je jenom na vás. 

Do tvoření výzdoby zapojte i děti. Postačí vám obyčejný papír a nožnice, abyste společně vytvořili pro vás tu nejhezčí výzdobu. Poletujících vloček v oknech přeci nikdy není dost. 

Info ikona
vánoční zátiší

Sladké pečení 

Zavřete oči a představte si, jak se domem šíří příjemná sladká vůně. Začněte s pečením křehkého vánočního cukroví už teď. 

Jemné vanilkové rohlíčky nebo linecké cukroví vám bude chutnat ještě více během sledování oblíbených filmů.

Info ikona
vánoční dekorace a perníčky

Nákup dárků 

Nakupujete dárky v předstihu? Nebo si tuto vánoční povinnost necháváte na poslední chvíli? První možnost má několik výhod. 

Dřívějším nakupováním se vyhnete stresu z přemýšlení o tom, jaký dárek je pro koho vhodný. Stejně tak bude širší nabídka sortimentu. Je totiž pravděpodobné, že s přicházejícími Vánoci mohou být některé druhů zboží vyprodané. 

Info ikona
rodina u vánočního stromu
Měření

Vánoční pohodu už máte na dosah. Stačí naplánovat poslední činnosti a užívat si přítomný okamžik s vašimi nejbližšími.