Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Vyrazte s námi na AVON Pochod

15. června se uskuteční další Avon Pochod za zdravá prsa a my budeme u toho!

Víte, že společnost Avon Cosmetics za celou dobu trvání projektu Avon Pochod věnovala na boj proti rakovině prsu již 119 mil. Kč? To je úžasné, že? Letošní Pochod odstartuje opět ze Staroměstského náměstí, a to 15. června v pravé poledne. Návštěvníky čeká symbolická trasa dlouhá 3 km vedoucí ulicemi Pařížská, Čechův most, nábřeží Edvarda Beneše, nábřeží Kapitána Jaroše, Hlávkův most a ostrov Štvanice. Zvládnou ji bez problémů i maminky s kočárkem, dětmi i čtyřnozí návštěvníci. 

A na co se můžete těšit v cíli? Mimo koncertu Pavla Callty, Marty Jandové, Emmy Smetana, Vojty Drahokoupila, skupiny Mirai, Gypsy.cz, Tokhiho & The Groove Army tam na vás bude čekat i Marianne! V našem stanu si budete moci uplést květinové věnce, získat starší čísla Marianne a setkat se s některými členkami redakce. Zastavit se za námi můžete od 12:30 do 18:30. Těšíme se na vás!

avon triko avon triko

Vstupenkou na Pochod je tričko, které zakoupíte jak v dámské, tak v pánské i dětské verzi. Výtěžek z každého prodaného trička putuje každý rok na konto AVON za zdravá prsa. 

Více informací na www.zdravaprsa.cz