Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Vztah Johnyho Deppa s Amber Heard nebyl jediným, který nevyšel podle jeho představ

Ačkoliv ho známe jako ikonického Jacka z Pirátů z Karibiku, Střihorukého Edwarda či Willyho Wonku ze snímku Karlík a továrna na čokoládu, v poslední době se o něm mluví nejčastěji v souvislosti s rozvodovým řízením s Amber Heard. A to i přesto, že skončilo v červnu 2022. Jeho vztahová historie je přitom daleko pestřejší, navíc Amber není jediná, s níž mu partnerství nevyšlo podle představ.

Tereza Čaladi | 9. 06. 2023

Johny Depp dnes slaví šedesátiny. A to je podle nás optimální den k tomu, abychom si připomněli časovou osu jeho zajímavých románků.

Poprvé byl ženatý ve 20 letech

Johny Depp se oženil poměrně mladý, a to s vizážistkou Lori Anne Allison. Jejich manželství ale trvalo pouhé dva roky. Událo se ovšem ještě předtím, než se proslavil, a tak o jeho průběhu či konci existuje velice málo informací.

Byl první láskou Sherilyn Fenn

V 80. letech chodil Depp s hvězdou filmu Twin Peaks. Mluvilo se i tom, že se dvojice zasnoubila, to ovšem nebylo potvrzeno. Potvrzeno ale bylo, že tento vztah byl velice hezký. „Chodili jsme spolu dva a půl roku, když jsme s kariérou teprve začínali. Byl velmi sladký. Byl to moje první láska,“ řekla Fenn v rozhovoru pro server Big Issue v roce 2017.

Byl zasnoubený s „Baby“ z Hříšného tance

Jennifer Grey ve svých memoárech Out Of The Corner z roku 2022 napsala, že ji Johnny Depp požádal o ruku v roce 1989 poté, co spolu dva týdny chodili. Jejich vztah popsala jako oheň. Údajně jej ukončila po devíti měsících zasnoubení tím, že mu nechala lístek se vzkazem na hotelovém pokoji. Jako důvod uvedla, že jeho kariéra rostla, což ho částečně pohltilo.

Nechal si udělat tetování s Winonou Ryder

I s touto herečkou se zasnoubil, ovšem po trochu delší době. Celkově spolu chodili čtyři roky a Depp si nechal vytetovat „Winona forever“. Tetování si po rozchodu nechal předělat. Na vztah ovšem oba vzpomínají jako na hezký a velice významný. Dokonce když se v minulém roce objevila na veřejnosti informace, že Johny Depp bil svou poslední manželku Amber, Winona ho v médiích chránila. „Myšlenka, že je to neuvěřitelně násilný člověk, je tou nejvzdálenější věcí od Johnnyho, kterého jsem znala a milovala. Nikdy se ke mně nechoval násilně. Nikdy nebyl ani násilný nebo hrubý vůči nikomu, koho jsem znala,“ řekla magazínu Time.

Během vztahu s Kate Moss zničil hotelový pokoj

Přesto, že mezi nimi byl věkový rozdíl 11 let, s Kate Moss si padli rychle do oka. Ale zatímco první měsíce jejich vztahu vypadaly romanticky, v zákulisí to bylo bouřlivé. Asi po půl roce vztahu byl pár spatřen, jak na sebe křičí na veřejnosti, přičemž jedna hádka vedla k Deppovu zatčení.  Herec byl nalezen "ve stavu možné intoxikace" poté, co údajně zničil svůj pokoj v hotelu The Mark v New Yorku. Moss byla také v místnosti, ale při incidentu nebyla zraněna. Pár poté spolu chodil několik dalších let (dohromady trval vztah čtyři roky). I Moss v roce 2022 podpořila Deppa u soudu, když byla požádána, aby svědčila o jejich vztahu. K tomu došlo poté, co Heard přinesla fámu, že Depp jednou strčil Moss ze schodů. Moss ovšem tvrdila, že ji nestrčil, ale sama uklouzla.

Mohlo by se vám líbit

Jak bydlel nejkrásnější pár 90.let Johnny Depp a Kate Moss?

On hollywoodský herec, ona jedna z nejslavnějších světových topmodelek. Jejich tříletý vztah prožili zejména v newyorském apartmánu, do kterého můžeme exkluzivně nahlédnout.
marianne.cz

S Vanessou Paradis byli partnery 14 let

S francouzskou herečkou a zpěvačkou se dal Depp dohromady v roce 1998 a mají spolu dvě děti. Nikdy se ovšem nevzali. I ona ho u soudu podpořila, když řekla, že vždy „věděla, že Johnny je laskavý, pozorný, velkorysý a nenásilný člověk a otec“.

Manželství s Amber Heard trvalo 15 měsíců

Do dalšího vztahu ovšem Depp skočil po hlavě, a to když se dal dohromady s herečkou Amber Heard, jak nyní již všichni vědí. Ta ho po roce manželství nařkla z fyzického a psychickému násilí, kterého se podle jejích slov měl dopouštět pod vlivem alkoholu a drog. On ovšem všechna obvinění popřel. V roce 2017 byl rozvod oficiálně dokončen a bývalí manželé se dohodli, že o jejich vztahu a rozvodu nebudou říkat negativní věci, které by je mohly poškodit. Tuto dohodu ale Amber porušila v následujícím roce, když v rozhovoru pro Washington Post řekla, že byla zneužita. Depp se na základě tohoto incidentu rozhodl svou bývalou ženu žalovat o 50 milionů dolarů, tvrdil, že na ni nevztáhl ruku a že má dojem, že se tímto snaží akorát získat popularitu. Soud vyhrál loni v červnu. O jeho průběhu jste nejspíše slyšeli.

Bývalé partnerky Johnyho Deppa
Mohlo by se vám líbit

Spravedlnost pro Johnnyho! Depp vyhrál soudní bitvu proti Heard

Manželství herce Johnnyho Deppa a herečky Amber Heard skončilo drsným rozvodem, který komentovala snad všechna světová média. Ačkoliv se zdálo, že jejich láska je intenzivní a bude završena minimálně založením rodiny, rok po sňatku Amber podala žádost o rozvod. Ten mohl skončit hladce, pokud by nenapsala svůj neslavný komentář. Následně vypukla válka plná nařčení, lží, pomluv, osočování i momentů, které by nejspíš oba dva aktéři, rádi zapomněli. Jak vztah známého páru začal a skončil? Proč se Depp rozhodl Heard zažalovat a jak to, že nakonec celý proces vyhrál?
elle.cz
Zdroj článku

Související články

Životní styl
8 tipů, jak najít balanc mezi pracovním a osobním životem: Zvládněte home office levou zadní

8 tipů, jak najít balanc mezi pracovním a osobním životem: Zvládněte home office levou zadní

Životní styl
Apetit piknik je za dveřmi: Krok za krokem průvodce největšími lákadly letošního ročníku

Apetit piknik je za dveřmi: Krok za krokem průvodce největšími lákadly letošního ročníku

Životní styl
Jak si v práci vyjednat lepší plat a podmínky: Klíčem jsou důkladný průzkum a realistická očekávání

Jak si v práci vyjednat lepší plat a podmínky: Klíčem jsou důkladný průzkum a realistická očekávání

Životní styl
Profesionálně vařit jsem začal z hecu, říká semifinalista MasterChefa a módní návrhář Pavel Berky

Profesionálně vařit jsem začal z hecu, říká semifinalista MasterChefa a módní návrhář Pavel Berky