Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Marianne bydlení

Červencové Marianne Bydlení právě vyšlo!

Ačkoli to tak nevypadá, léto se k nám blíží mílovými kroky. Náladu vám zvedne poslední číslo Marianne Bydlení, které nás láká ven, do lesů, na zahradu, na terasu a vůbec nám ten pobyt na letním vzduchu umí zkrášlit a probarvit.

Redakce Marianne | 5. 06. 2013

Naše designérky umějí zhmotnit sny nás všech a z obyčejného balkonu nebo terasy vytvoří balzám na duši. V červencovém Marianne Bydlení najdete tipy na stolky, lavice, židličky a různé sedáky, které vám budou sloužit a lahodit vašemu oku. Nemineme ani další designové ubrusy, které jsou vytvořeny speciálně pro Marianne Bydlení a její čtenáře. Můžete si na www.demaby.cz koupit zcela originální kousek, který bude ozdobou každého stolu.

Fotograf Petr Karšulín při návštěvě Izraele využil toho, že v Tel Avivu právě probíhal festival otevřených soukromých interiérů (www.openhouseworldwide.org). Navštívil tak pár, jenž žije v romantickém domě s arabskými prvky, které vytvářejí naprosto jedinečný vzhled. V každé místnosti je přiznaná dlažba, kterou nepřekrývají zbytečné kusy nábytku. Neméně inspirativní je dům v Dánsku v anglickém cottage stylu v odstínech bílé.

A konečně jsme se octli na slíbené terase. Bára Fišerová proměnila terasu venkovského domu k nepoznání pomocí různobarevných textilních doplňků. Nahlédneme také do jedné finské zahrady, kde se snoubí živé květiny s přírodním materiálem jako ratan a dřevo.

Rodiče určitě bude zajímat, jak vylepšit dětské pokojíčky pro své ratolesti. Poradíme vám, jak udělat pro děti domečky z kartonu, jak vytvořit venkovní houpačku ze židle nebo třeba deku, která děti naučí počítat.

V neposlední řadě se těšte na oblíbené proměny. Asi všichni bojujeme v předsíni s nedostatkem místa. S panelákovou předsíní si hravě poradila Lenka Hlaváčová. Podkrovní ložnici pomohla zařídit Zuzana Bernasovská.

Zkrátka letní hýření začíná právě teď ve vaší nejbližší trafice!

Červencové Marianne Bydlení právě vyšlo!