Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Cvičte jako v Hollywoodu!

Víme, čemu vděčí Eva Mendes nebo Agelina Jolie za své křivky. Zkuste jejich triky, které zaručeně fungují!

Redakce Marianne | 22. 05. 2013

Zapojte váhu vlastního těla

Využít vlastní váhu těla při cvičení je tak jednoduché, a přitom tak efektivní! Spolehněte se proto na funkční trénink, TRX (závěsný posilovací systém), bosu (balanční cvičení) a klasické cviky využívající vlastní váhu těla poskládané do efektivních sestav (například kliky nebo zdvihy).

Tento typ cvičení nejvíce vyhovuje latinské krásce Jennifer Lopez, která jej pod vedením osobního trenéra aplikuje nejméně čtyřikrát týdně.

TRX_group


Kopněte si

Prubnout můžete také lekce využívající vodu, jako je AKB (aqua kick box). Jedná se o energeticky účinné a zábavné cvičení ve vodě, které obsahuje kopy, údery a jejich kombinace. Cvičit budete vlastní silou proti odporu vody.

Nechce se vám pod vodu? Zajděte na fit kickbox, který představuje kondiční aerobní trénink. Tento druh cvičení vás nejspíš bude bavit a snadno se s ním dostanete do perfektní kondice. A která kráska si ráda do něčeho kopne? Angelina Jolie nebo Eva Mendes (chudáci Brad Pitt a Ryan Gosling!).

Běhejte ve skupině

Běhání je v oblasti hubnutí zázrak. Chce to však dělat ho správně a praktikovat ho pravidelně. Nemůžete se k běhu dokopat nebo vás po něm bolí klouby a rádi byste věděli, kde se stala chyba? Vyzkoušejte venkovní skupinový běžecký trénink pod vedením profesionální instruktorky. Nabízí ho například Holmes Place a jejich trénink je zaměřený na kardio činnost a vytrvalost. Součástí tréninku je také protažení a posílení celého těla.

Běhání s trenérem si chválí také Tom Cruise, Ryan Reynolds či Katie Holmes.

Více informací ZDE

Running

Jako Carrie

Víte, jakému sportu dluží Sarah Jesicca Parker své pevné tělo? Baletu! Nezdá se to, ale je to pěkná makačka. Novinka nazvaná PortDeBras představuje originální cvičební program založený na kombinaci klasického tance, posturálních technik a strečinku.

Plynulé sekvence pohybů protahují zkrácené svaly, uvolňují a mobilizují páteř a kloubní spojení a zlepšují koordinaci.

Na lekce můžete zajít do Holmes Place Academy nebo do Centra tance.

Související články