Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Kterým Češkám to sluší i ve čtyřiceti?

Před nedávnem jsme vám představili hollywoodské hvězdy, které i na prahu čtyřicítky vypadají lépe než jejich o polovinu mladší sokyně. Také české krásky se rozhodně nemají za co stydět!

Redakce Marianne | 3. 01. 2013

Co mají společného Eva Herzigová, Tereza Maxová, Ester Janečková, Dara Rolins, Vendulka Křížová nebo Daniela Peštová? Až na první jmenovanou, která toto významné jubileum oslaví v březnu tohoto roku, všechny nedávno zavítaly mezi takzvané čtyřicítky.

Matky pluku

Myslíte, že ženy, které nestárnou, nemají co na práci a celý den se nechají někde opečovávat v salonu? Chyba lávky! Mateřství také rozhodně není na škodu, ba naopak. Stále vyhledávaná topmodelka Eva Herzigová nedávno oznámila, že na svět přivede třetí dítě. Jednačtyřicetiletá Tereza Maxová jako by chtěla svojí nadací říci, že tři vlastní potomci jí nestačí, a ráda svoji pozornost a lásku rozdává i dětem z dětských domovů. Nestárnoucí moderátorka Ester Janečková si ke své čtyřicítce nadělila opravdu krásný dárek – očekává dokonce již čtvrtého potomka!

Vhodný protějšek

A co naše krásné dámy činí mladšími a atraktivnějšími pro okolí? Je to jak jinak než láska! Zatímco některé hledají štěstí po boku mladšího partnera jako například Dara Rolins, jiné naopak důvěřují zkušeným a zralým mužům. Šestačtyřicetiletá Martina Formanová se například nechala slyšet, že vedle svého o více než třicet let staršího partnera dokonce mládne. Známému režisérovi se totiž stále jeví jako holčička. Nutno říci, že nejenom jemu! Podobně je na tom i Vendulka Křížová, která si za partnera vybrala o pětadvacet let staršího hereckého kolegu Oldřicha Víznera. Spokojený rodinný život je zkrátka základ! Své o tom vědí i Dana Morávková a okouzlující Daniela Peštová.

Tajný elixír mládí?

A co udržuje naše krasavice ve formě? Zpěvačka Dara Rolins propadla tanci a také běžeckému trenažéru, který si dokonce pořídila i domů. K vypracovanému bříšku si pomáhá osvědčenými sklapovačkami. Dana Morávková dává vale sezonním dietám a raději se střídmě stravuje pomocí krabičkové diety. Ačkoli si hlídá dostatek pohybu, posilovna jí nic neříká. S oblibou se však věnuje sezonním sportům, a tak ji v zimě nejspíš zahlédnete na některé ze sjezdovek. A naše favoritka Tereza Maxová? Minimálně jednou do roka provede očistu organismu, sedmidenní detox, kdy se zřekne kávy a podrobně se zaměří na svůj pitný režim. Největším tajemstvím je ale životní nadhled a to, že se ani jedna ze jmenovaných žen stárnutí nebojí.

Podívejte se do naší galerie a napište nám na Facebooku, která čtyřicátnice se vám nejvíce líbí!

Kterým Češkám to sluší i ve čtyřiceti?

Související články