Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Marianne bydlení

Naše tipy na moderní designový nábytek

O celkovém moderním vzhledu interiéru rozhoduje hned několik důležitých aspektů. Jedná se především o jeho dispoziční řešení, výmalbu a především existenci stylového designového nábytku. Pokud si nevíte rady s jeho výběrem, doporučíme vám některé zajímavé modely z nabídky společnosti Lino Design.

Redakce Marianne | 12. 06. 2016

Specialista na elegantní designový nábytek

Společnost Lino Design je jedním z předních distributorů stylového nábytku určeného jak pro domácnosti, tak i pro gastro provozy. Vybírat si zde můžete sortiment určený jak do interiéru, tak i do venkovních prostor. Spolehnout se u této společnosti můžete na vysokou kvalitu veškerého nabízeného zboží a na originalitu. Zkrátka a jednoduše se hned tak nesetkáte s tím, že byste našli stejné kusy někde jinde. Firma úspěšně působí již od roku 1994 a mezi její zákazníky patří nejen majitelé rodinných domů a nejrůznějších firem, ale také profesionální architekti, kteří přesně ví, co konkrétnímu objektu bude nejvíce slušet.

Moderní židle všeho druhu

Z nabídky zmiňované společnosti vybíráme v první řadě obrovský výběr nejrůznějších židlí. Právě ony ostatně patří do jakéhokoli provozu a i v domácnostech bychom si bez nich život dokázali představit jen velmi těžko. Jestliže vsázíte na ryzí krásu přírody, určitě oceníte ohýbané dřevěné židle. Vyrobeny jsou z masivního dřeva, a to dubového, bukového i jiného. Volit lze z modelů, které obsahují pouze tento přírodní materiál a také výplet sedací součástí je kompletně ze dřeva. Moc hezké jsou ale i variace s polstrovanými sedáky. K dispozici jsou v nejrůznějších barvách, které zajistí moření. Pokud spíše vybíráte mezi kovovými modely, můžete se poohlédnout třeba po takových, které jsou doplněny laminátem anebo dřevěnými či plastovými sedáky. Tvar už je ryze a jedině na vašem vlastním výběru. Často do některých interiérů postačí i zdánlivě strohé celokovové variace. Zapomenout nelze ani na celočalouněné židle, jež poskytují naprosto dokonalý komfort. Pro stylové venkovní posezení se náramně hodí skládací designové modely. Pokud k vám přijede početná návštěva, pak po nich jednoduše sáhnete a všichni se budou moci bavit na skvělé párty. Když si navíc vyberete provedení, které bude dokonale ladit s vašimi stávajícími pevnými židlemi, není co řešit.

Křesla nabízí naprostý přepych

Jestliže potřebujete posezení určené na delší dobu, které nabídne ještě větší pohodlí, máte možnost volit spousty zajímavých křesel. Jakousi klasikou určenou do různých čekáren a míst s vyšší frekvencí provozu jsou čalouněná křesla. V provedení s nerezovou nohou a třeba koženou horní sedací částí představují skvělý solitér, který při vhodné kombinaci s okolím dokáže stoprocentně zaujmout. Vynikající jsou i tradiční křesla Rosetto tvořená ocelovou armaturou a tvarovanou studenou pěnou disponující paměťovým efektem. Vynikající pro delší sezení či různé rehabilitační provozy jsou relaxační křesla a lehátka. Zapomenout přitom nemůžeme ani na Club křesla a sedáky určené třeba do restaurací a klubů.

Vaší fantazii se meze nekladou

Při výběru jakéhokoli nábytku u Lino Design budete omezení prakticky pouze hranicemi vlastní fantazie. Volit totiž můžete i jakýkoli další designový nábytek. Uvést bychom měli například stylové elegantní lavice, které se hodí jak do interiéru, tak i do exteriéru. Z doplňků jsou moc hezké stylové lampy, jež umí skvěle nasvítit vámi zvolený prostor. Neotřelým vzhledem oplývají i originální hodiny a obrazy. Nevěřili byste, že i moderně konstruovaný odpadkový koš dokáže na první pohled upoutat pozornost. Jestliže nechcete za nábytek utrácet a víte, že jej potřebujete pouze na krátkou dobu, můžete bez obav využít i možnosti jeho zapůjčení, které Lino Design nabízí také. 

Související články

Dům
Stará chatka se proměnila v luxusní domek a nabízí nečekané pohodlí

Stará chatka se proměnila v luxusní domek a nabízí nečekané pohodlí

Lidé a místa
Fascinující proměna vinařství Kolby v Pouzdřanech: Sjednocení historických budov přináší do vinné oázy neodolatelný šarm

Fascinující proměna vinařství Kolby v Pouzdřanech: Sjednocení historických budov přináší do vinné oázy neodolatelný šarm

Poradna
Tři měsíce do stěhování: S naším manuálem zvládnete celý proces bez zbytečných nervů

Tři měsíce do stěhování: S naším manuálem zvládnete celý proces bez zbytečných nervů

Byt
Stará se o bezdomovce, přitom ji živí interiérový design: Navštivte domov plný elegance a klasických kousků

Stará se o bezdomovce, přitom ji živí interiérový design: Navštivte domov plný elegance a klasických kousků