Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Marianne bydlení

Velikonoční soutěž s Marianne Bydlení o pobyt v zámeckém hotelu Chateau Herálec

Soutěžte s Marianne Bydlení a prožijte wellness víkend pro dva v luxusním zámeckém hotelu Chateau Herálec!

Redakce Marianne | 24. 03. 2015

Do 1. dubna zašlete fotografii své velikonoční výzdoby na soutez@mariannebydlení.cz. Soutěžní příspěvky budou nahrány do facebookového alba Velikonoční soutěž, kde pro ně po celou dobu soutěže můžete hlasovat. Autor fotografie s nejvíce „like“ získá voucher na velikonoční víkendový pobyt v pětihvězdičkovém Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L`OCCITANE.

Pravidla soutěže 

Soutěž probíhá v souladu s následujícími pravidly:

Účastníkem soutěže se stává fyzická osoba starší 18 let, která v době konání soutěže zašle na e-mail: [email protected] fotografii na téma „Má velikonoční výzdoba“.

Účastník soutěže je povinen do e-mailu uvést: své jméno a příjmení, e-mailovou adresu, telefonní číslo a přiložit soutěžní fotografii. Účastník soutěže potvrzuje, že veškeré takto poskytnuté údaje jsou pravdivé. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže jakoukoliv fotografii, která není adekvátní vůči tématu soutěže.

Velikonoční soutěž a její časový harmonogram: 

Soutěž je koncipována jako fotosoutěž​, kdy soutěžící zasílají na výše uvedený e-mail fotografie se svou velikonoční výzdobou (1 soutěžící může zaslat 1 soutěžní fotografii). Soutěžní příspěvky jsou následně zveřejněny na Facebooku Marianne Bydlení v albu Velikonoční soutěž. Soutěžní fotografie získávají hlasy, respektive „like“, od ostatních uživatelů Facebooku. Autor fotografie s nejvíce „like“ získává voucher na víkendový pobyt pro dva v Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L`OCCITANE.

 Chateau_Heralec-24

Soutěž probíhá v termínu od 24. 3. 2015 do 1. 4. 2015, a to do 18 hodin. Vyhlášení výherce velikonoční soutěže se uskuteční dne 2. 4. 2015. Výherce soutěže získává voucher na víkendový pobyt pro dva v hotelu Chateau Herálec, který lze uplatnit pouze o velikonočním víkendu, tj. v termínu 3. 4.5. 4. 2015 (voucher je platný pro 2 osoby na 2 noci).

 

Obsah výherního voucheru

·      víkendový pobyt pro 2 osoby na 2 noci v jednom z prostorných zámeckých pokojů v hotelu Chateau Herálec, Boutique Hotel & Spa by L’Occitane v termínu 3. 45. 4. 2015

·      welcome drink

·      mísa ovoce na pokoji při příjezdu

·      bohaté snídaně v restauraci HONORIA připravené převážně z domácích vysočinských produktů

·      velikonoční gurmánský zážitek v restauraci Honoria – speciální velikonoční menu pro 2 osoby.

·      velikonoční pomlázka s překvapením

·      neomezený vstup do Wellness & Spa by L´OCCITANE (parní lázeň, tradiční finská a bylinná švédská sauna, vířivka ve věži, bazén pod historickými klenbami, fitness, relax v silencáriu)

·      pronájem zámeckého kabrioletu Mercedes Benz E / k dispozici v období 1. 4. 2015–31. 10. 2015 (hradí se pouze symbolický poplatek za ujeté kilometry 9 Kč/km)

·      zapůjčení sportovních potřeb (crossová kola, nordic walking hůlky)

·      golfový trenažér

·      wi-fi internet

·      vstup do knihovny s krbem Na louce se stromy a Kaple sv. Anny

·      „Zázračná cesta parkem“ s mapou a textovým průvodcem přírodními zajímavostmi revitalizovaného zámeckého parku z 18. století

Chateau_Heralec-37

Kdo vyhrává?

Výhercem voucheru velikonočního víkendového pobytu v hotelu Chateau Herálec se stává autor soutěžní fotografie, která získá nejvíce „like“. Soutěžní fotografie budou umístěny v albu s názvem „Velikonoční soutěž“ na facebookovém profilu Marianne Bydlení, a to po celou dobu konání soutěže.

Kontaktování výherců, převzetí výhry a další soutěžní pravidla:

Účastník soutěže prohlašuje, že fotografii pořídil sám, nebo má povolení autora k jejímu šíření. Prohlašuje také, že případné osoby zachycené na snímku souhlasí s jejím zveřejněním. V případě, že to tak není, účastník se vystavuje riziku spojenému s porušováním autorských práv pravého vlastníka fotografie se všemi právními následky.

Všechny fotografie zaslané do soutěže se po jejím ukončení stávají majetkem pořadatele, který si vyhrazuje právo s nimi nakládat dle vlastního uvážení a použít je ke svým účelům bez dalšího souhlasu účastníka soutěže. Zasláním fotografie poskytuje účastník soutěže pořadateli právo využívat fotografii všemi zákonem povolenými způsoby užití.

Účast v soutěži je dobrovolná. Pořadatel si vyhrazuje právo nahradit deklarované výhry výhrami obdobného typu a obdobné hodnoty. Pořadatel má právo po předchozím upozornění měnit pravidla soutěže včetně doby její platnosti či soutěž ukončit.

Výherci soutěže budou informováni prostřednictvím příspěvku na facebookovém profilu Marianne Bydlení dne 2. 4. 2015 a také informačním e-mailem společnosti BURDA Praha, s. r. o.. Soutěžící jsou povinni poskytnout součinnost k tomu, aby mohli být informováni dle předchozí věty. Pokud se nepodaří výherce soutěže kontaktovat nejpozději do 2. 4. 2015 do 18 hodin, propadá výhra ve prospěch společnosti BURDA Praha, s. r. o..

Jméno výherce soutěže bude zveřejněno na facebookovém profilu Marianne Bydlení. Výhra bude zaslána na e-mailovou adresu prostřednictvím elektronického voucheru. Výherce voucheru na pobyt v hotelu Chateau Herálec je povinen kontaktovat společnost BURDA Praha, s. r. o. a uvědomit pořadatele soutěže, že výhru přijímá a uplatní voucher ve stanoveném datu.

Tím, že účastník soutěže sdělí organizátorovi své osobní údaje (jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo, soutěžní fotografii) v souvislosti s účastí v této soutěži, uděluje společnosti BURDA Praha, s. r. o. souhlas ke zpracování takto sdělených osobních údajů. Tento souhlas uděluje soutěžící v rozsahu a za podmínek stanovených ve Všeobecných podmínkách obchodní společnosti BURDA Praha, s. r. o. (dále jen ‚Všeobecné podmínky‘), které jsou účastníkům k dispozici na internetových stránkách.

Související články

Lidé a místa
Chata Brücknerův dům v Prášilech prošla neuvěřitelnou rekonstrukcí a dnes dům postavený již v roce 1750 hledá nového majitele

Chata Brücknerův dům v Prášilech prošla neuvěřitelnou rekonstrukcí a dnes dům postavený již v roce 1750 hledá nového majitele

Byt
 Tajemství dokonalé rekonstrukce historického bytu v Bubenči: Interiér je nejen krásný ale také maximálně funkční

Tajemství dokonalé rekonstrukce historického bytu v Bubenči: Interiér je nejen krásný ale také maximálně funkční

Dům
Zrcadlový dům: Stavba, která se stala součástí lesa

Zrcadlový dům: Stavba, která se stala součástí lesa

Lidé a místa
Vytvořte si na zahradě kancelář, pokoj pro hosty nebo hernu: Nechte se inspirovat tímto modulárním domkem

Vytvořte si na zahradě kancelář, pokoj pro hosty nebo hernu: Nechte se inspirovat tímto modulárním domkem