Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Vychází dubnová Marianne se slevovými kupony na jarní Dny Marianne!

Schovejte se před aprílovým počasím v bezpečí domova a začtěte se do dubnové Marianne. Kromě zajímavých rozhovorů s moderátorkou Lindou Bartošovou nebo jedinečnou Ivou Janžurovou se můžete těšit také na velikonoční hodování nebo módní story plnou něžné jarní romance.

V novém čísle Marianne naleznete rozhovor nejen s Lindou Bartošovou a Ivou Janžurovou, ale také s Adélou a Daliborem Gondíkovými, šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem, autorkou knihy Nejez blbě Karolínou Fourovou nebo castingovou režisérkou Majou Hamplovou. Inspirativní je také rozhovor s Jenny Haladou, která pokračuje v rodinné tradici a je designérkou stejnojmenné značky. 

Jaro už jsme oficiálně přivítali, a tak nezbývá nic jiného, než ho pustit také do našeho šatníku. Inspiraci můžete čerpat z módní story, která je plná hravosti, světlých odstínů, rafinovaných detailů a vrstvení. Módní redaktorka Eliška Vrbová vám také poradí, jak sestavit vhodný outfit do aprílového počasí. Pokud patříte k milovnicím džínových bundiček, pak se v dubnové Marianne dozvíte o jejich zajímavé historii.  

Po zimním spánku potřebuje naše pleť svěží barvu! Ideálním pomocníkem je klasická tvářenka. Kosmetická redaktorka Markéta Vörös vás naučí, jak s tvářenkou pracovat jako profík, a zároveň vám poradí, zda sáhnout po tvářence pudrové nebo krémové. Už jste slyšeli o metodě dry brushing? Kartáčování nasucho je celosvětový trend, který dokáže změnit vaše tělo a navíc ho zbaví toxinů. Jak správně s kartáčem pracovat se dozvíte v dubové Marianne. 

K dubnu patří také Velikonoce. Pokud chcete svůj domov odít do velikonočního hávu, pak se inspirujte bydlením Moniky Marzin. Na dokonalém velikonočním stole nesmí chybět ani zajímavé pokrmy. Jsou libo šťavnatá jarní kuřata či zastřená vejce v trojoblalu s hráškovou kaší nebo dáte přednost tvarohovým šulancům s ořechy a malinami? A pokud už z jídla vidíte dvojmo, můžete vyzkoušet přerušovaný půst, o kterém píše gurmet redaktorka Eva Kadavá.  

A to nejlepší na závěr! V dubnové Marianne naleznete také slevové kupóny, které můžete uplatnit při jarních Dnech Marianne. Slevová nákupní akce proběhne od 16. do 18. dubna v obchodech a e-shopech po celé České a Slovenské republice.  

Iva Janžurová: Není mi osmdesát, ale čtyřikrát dvacet

„Vychytrale jsem se stala předmětem péče své rodiny a nechávám si to líbit,“ říká v rozhovoru Iva Janžurová. Když se usměje, pořád má v očích stejné plamínky jako v dobách, kdy hrála patnáctiletou Šárku v Písni pro Rudolfa III. V květnu oslaví osmdesátiny, ale o seriálech na Netflixu a HBO má Iva Janžurová větší přehled než mnohý mileniál. A aby toho nebylo málo, učí se s Instagramem.

Info ikona
Iva Janžurová

Linda Bartošová: Vždycky jsem měla svoji hlavu

„Je mi sedmadvacet, kolegové jsou často o patnáct let starší. Postupy v kariéře jsem možná čekala až někdy po třicítce.“ Linda Bartošová roky bojovala s nálepkou krásky, v devatenácti se zúčastnila soutěže Miss. Modeling ji ale brzy přestal bavit a ona se rozhodla udělat všechno pro to, aby obstála jako novinářka. Za sedm let se z televizní elévky zahraniční redakce stala tváří zpravodajství.

Info ikona
Linda Bartošová

Adéla a Dalibor Gondíkovi: Opravdoví spojenci se z nás stali až v pubertě

„Na žádné naše hádky si nepamatuji. Volím taktiku mlčení. A myslím si svoje,“ říká v rozhovoru Adéla Gondíková. S bratrem Daliborem Gondíkem jsou nejznámějším a nejsehranějším sourozeneckým párem v českém šoubyznysu. Jakmile je člověk vidí spolu, třeba při moderování, je zřejmé, jak moc si spolu rozumějí. Čemu to přičítají?

Info ikona
Gondíkovi

Jak si získat respekt?

S respektem je to jako s láskou. Nekoupíte si jej, nevyprosíte, nevyhrozíte. Začíná tím, že si vážíte samy sebe. Respekt k sobě rodí respekt k druhým a ta energie se pak obloukem vrací k vám i od ostatních.

Info ikona
Respekt

Vztek jako váš vnitřní motor

Hodné holčičky se nevztekají, vtloukali nám v dětství do hlav. Jenže právě tato negativně vnímaná emoce nám může v dospělosti výrazně změnit život. K lepšímu.

Info ikona
Vztek

Související články

Dobrý nápad
KVÍZ: Zdraví, sílu najdeš v sýru! Vyzkoušejte, zda se vyznáte v jednotlivých druzích

KVÍZ: Zdraví, sílu najdeš v sýru! Vyzkoušejte, zda se vyznáte v jednotlivých druzích

Lidé a místa
Vytvořte si na zahradě kancelář, pokoj pro hosty nebo hernu: Nechte se inspirovat tímto modulárním domkem

Vytvořte si na zahradě kancelář, pokoj pro hosty nebo hernu: Nechte se inspirovat tímto modulárním domkem

Dům
Historická perla Jizerských hor: Zrekonstruovaná chalupa s moderním vybavením a saunou

Historická perla Jizerských hor: Zrekonstruovaná chalupa s moderním vybavením a saunou

Krása
Jak se v létě nalíčit k vodě: Zjistěte, jaký make-up zvolit a čeho se rozhodně vyvarovat

Jak se v létě nalíčit k vodě: Zjistěte, jaký make-up zvolit a čeho se rozhodně vyvarovat