Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Inspirace

Přírodní kosmetika, která zařídí domácí spa pro vaši pleť i tělo

Info ikona
Inlight domácí spa pro pleť

Bedlivě si všímáte, co obsahují produkty, které si pouštíte do koupelny? Chápeme vaše důvody. A dokonce je nám jasné, že cesta k přírodní kosmetice, která vám celkově sedne, může být celkem dobrodružství. My ale známe značku, kterou si zamilujete vy i vaše pleť. Po prvním použití.

Promotion | 25. 02. 2022

Britská, ručně vyráběná kosmetika Inlight patří k několika málům kosmetickým brandům, o kterých se dá s klidným srdcem říct, že jsou 100% bio. Její filozofie? Staví na myšlence, že příroda i lidské tělo jsou samy o sobě dokonalé a ke své vitalitě nepotřebují žádné zbytečné zásahy nebo umělé náhražky. Proto jsou všechny produkty koncipovány tak, aby maximálně respektovaly vlastnosti pokožky a postupně jí navracely přirozenou rovnováhu.

Kde se berou ingredience těchto šetrných, a přece účinných produktů? Pocházejí od těch nejlepších dodavatelů z celého světa a následně jsou ručně zpracovávány uprostřed čisté přírody britského Cornwallu. Zkuste jejich účinky vyzkoušet na vlastní kůži. Pro jejich funkčnost, energii a nádherné vůně si je zamilovala už i řada slavných tváří v čele s Aňou Geislerovou, Tamarou Klusovou či Jiřím Langmajerem. S jakými produkty ale začít?

Info ikona
Inlight kosmetika

Dokonale čistá pleť jako základ krásy

Alfou a omegou krásné a zdravé pleti bez akné, vrásek a pigmentových skvrn je důkladné ranní a večerní čištění. Klasická rutina? Ano, ale s Bio sadou Cleansing Ritual se doslova promění v rituál, na který se budete pokaždé těšit! Nanášení Bio čisticího balzámu Inlight spolu s Bio květovým tonikem Inlight představuje nejdůležitější krok pro hloubkovou transformaci pleti. Výsledky? Na viditelnou proměnu se můžete těšit již několik dnů po zahájení této očistné kúry.

Info ikona
Inlight kosmetika

Hydratace s vůní levandule, co umí vrátit pleti jas a svěžest

Inlight Bio hloubkově hydratační balzám je hotový poklad, který se báječně hodí na denní (v případě potřeby i noční) péči, obsahuje raw bambucké máslo a makadamový olej. Tyto blahodárné přírodní ingredience bohaté na esenciální mastné kyseliny a antioxidanty přispívají ke zvýšení elasticity pokožky a napomáhají obnovit její přirozenou rovnováhu tak, aby si sama dokázala udržet co nejvyšší míru hydratace. Již po první aplikaci tohoto balzámu s vůní levandule a pačuli bude vaše pleť nádherně vyživená, zářivá a svěží.

Info ikona
Inlight

Spása pro problematickou pleť

Maska, kterou klidně můžete nazývat zeleným zachráncem. Perfektně totiž funguje jako první pomoc pro pleť trpící na pupínky, akné či pokožku podrážděnou syntetickou kosmetikou. Co obsahuje? Bio super-food maska je doslova nabitá blahodárnými látkami a bio super–food ingrediencemi. Jemný pudr z plodů baobabu šetrně odstraňuje odumřelé buňky a povrchové nečistoty, „maže“ černé tečky a díky vysokému obsahu vzácných antioxidantů pokožku viditelně omlazuje. O hloubkovou detoxikaci se zase postará spirulina nebo zelený ječmen. A nakonec, k slastnému opečování přispívá šípkový olej, který bývá tradičně používán pro vyhlazování jizev, obnovu kolagenu a kožních buněk.

Všechny poklady objevíte na www.biorganica.cz.