Cítit se jako princezna? Díky tomuto ubytování se váš sen stane realitou.

Tajně si půjčujete od dcery panenku Barbie a sníte o velkém domě plném růžových věcí? Řadí se mezi vaše nejoblíbenější filmy Pravá blondýnka? A máte ve svém šatníku nejméně tucet růžových kousků? Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděly ano, pak je tento růžový chrám stvořený přímo pro vás!

Sbalte si kufry, růžová cesta začíná

Krásný hotel s perfektní snídaní nebo autentické bydlení na druhém konci světa je něco, co v době internetové můžete bez problému sehnat. V posledních letech se ale roztrhl pytel s netradičními druhy ubytování. Mezi takové se bezesporu řadí Růžové království, které najdete ve městě Hudson ve Wisconsinu. Do tohoto domu svého partnera asi jen tak nedostanete, neboť už z dálky oplývá růžovou barvou, a nutno podotknout, že fasádou to nekončí.

Růžový dům
Zdroj: airbnb.co.uk

Uvnitř domu, který byl v roce 1883 postaven ve viktoriánském stylu, se nachází čtyři ložnice a sedm koupelen. Interiér je samozřejmě vyladěný v růžových barvách, nechybí ani třpytky nebo odstíny bledě modré. Zároveň je každá ložnice tematicky zařízená, a tak se návštěvníci mohou těšit na Královský pokoj, Princeznovský pokoj a Černou ložnici, ze které je výhled na velký bazén plný nafukovacích plameňáků.

O zábavu postaráno

Ačkoliv panenka Barbie dostala křivky a perfektní postavu do vínku, my ostatní musíme pěkně makat, abychom měly pevné boky a hezký zadeček. I na to majitelka domu myslela, a tak v něm naleznete vlastní fitness plné posilovacích strojů. Po pořádném cvičení si následně můžete dopřát relax ve formě vířivky.

Posilovna
Zdroj: airbnb.co.uk

Růžová peněženka zabrečí

A teď to nejdůležitější – cena! Za královské ubytování si pochopitelně musíte královsky připlatit. V námi zvoleném termínu, od soboty 7. září do neděle 8. září, se cena za jednu noc vyšplhala na 2 292 amerických dolarů. Nutno ale podotknout, že do Růžového království se vejde až šestnáct lidí, díky čemuž se dělením dostaneme na částku zhruba 143 dolarů. 

Chtěli byste v tomto barbie domě přenocovat? 

ČTĚTE TAKÉ: Nejkrásnější Airbnb ubytování ze všech koutů světa

Promotion