V pražském Veletržním paláci jste v dubnu mohli navštívit výstavu MDŽ – Moderní Design Ženám. Směli na ni i muži a my jsme byli u toho.
This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.


Základní myšlenkou celé výstavy, která byla součástí již tradiční instalace Světlo v architektuře, bylo vytvoření modelového bytu s důrazem na řešení úsporného a ekologicky šetrného bydlení. Vedle společností prezentujících inteligentní technologie a šetrné spotřebiče se tu představili i obchodníci s kvalitním nábytkem. Určitě s námi budete souhlasit, že i zařízení bytu nadčasovým nábytkem trvalé hodnoty patří ke způsobům, jak být svému životnímu prostředí užitečný – v dobře zařízeném interiéru vzniká pravý pocit domova, v němž nenastává potřeba neustále dokupovat nové věci a plýtvat jak energií, tak materiálem a penězi.
Modelový byt navrhly architektky z kanceláře Bogle Architects, naše interiérové designérky Zuzana Bernasovská a Janka Murínová pak spolupracovaly při stylingu některých prostor.

"V dobře zařízeném interiéru vzniká pravý pocit domova, v němž nenastává potřeba neustále dokupovat nové věci a plýtvat jak energií, tak materiálem a penězi."

Několik možností zařízení kreativního dětského pokoje představila firma Space4Kids. Barevný nábytek a vtipné doplňky nadchly jak děti, tak dospělé.

mdz5