To, že se blíží podzim, rozhodně neznamená, že byste nemohla svůj účes ozvláštnit nějakým pěkným doplňkem. Právě naopak! Čelenky, klasické sponky i ozdobné spony se znovu vrací a to, jak je správně nosit, ví nejlépe samozřejmě stylové celebrity. Inspirujte se v galerii, jak ozdobit váš účes nejen na podzim.
Promotion

Nemůžeme se rozhodnout, jestli se nám více líbí Elle Fanning a její květinový drdol, který měla na soukromé recepci ke snímku Zloba, nebo Emily Blunt s její krásnou čelenkou s květinami a perličkami ve zlaté barvě zapracované v nízkém drdolu. Uchvátila nás také Emma Stone s bílou jednoduchou čelenkou, protože dobře ví, že méně je více! 

Alexa Chung zase dokazuje, že vůbec nezáleží na věku nebo na ročním období, květinovou čelenku můžete vzít kdykoliv a kamkoliv. Rozhodně se nemusíte stydět ani za klasické sponky, protože vám budou určitě slušet stejně jako Solange nebo Chloë Moretz.

A abyste s těmito trendy doplňky vytvořila opravdu krásný účes, budete potřebovat i kvalitní vlasové produkty či kartáče. Tak se nezapomeňte podívat do našeho e-shopu.