Zábava, odpočinek, pláž a jahody. Tohle je pro nás léto a červnová Marianne!

Najdete v ní společný rozhovor Terezy Voříškové a Vojty Kotka. O svém soukromí i práci se rozpovídá Markéta Plánková a Isabella Rossellini pro vás otevře kapitoly svého života.

Podíváme se na zoubek nevěře i hledání vlastního já. Vezme vás za na Bali a Madeiru a ukážeme vám nejžhavější plavky pro tuto sezónu i způsob, jak se do nich letos konečně dostat.

Cestu za lepší postavou vám určitě nepřekazí skvělé recepty s jahodami v salátu, koláči, bruschettě i ve skleničce.  

Nalaďte se na léto s červnovou Marianne!


TEREZA VOŘÍŠKOVÁ A VOJTA KOTEK: NEJSME KÁMOŠI, JSME RODINA

Červnová Marianne

Původně jsme se s Terezou Voříškovou a Vojtou Kotkem měli bavit hlavně o jejich srdečním projektu, filmovém festivalu Mental Power. Jenže když se u jednoho stolu sejdou dva lidé, co spolu pár let chodili, deset let jsou blízcí přátelé a navrch by společně mohli vystupovat jako dvojice stand-up komiků, dopadne všechno úplně jinak.

 

MARKÉTA ČASTVAJ PLÁNKOVÁ: PRÁVO NA GAUČ, POHÁDKU A DORT

Červnová Marianne

Markéta Častvaj Plánková nedávno oslavila čtyřicetiny a s životním bilancováním přišlo pár zásadních změn. Dala si pauzu od divadla a rozhodla se věnovat jen natáčení a rodině.

 

ZATLOUKAT, ZATLOUKAT, ZATLOUKAT ANEB MÝTY O NEVĚŘE

Červnová Marianne

Slavný český psychiatr Miroslav Plzák proslul univerzálním receptem zatloukat, zatloukat, zatloukat. Mimochodem, slavný citát o nevěře nikdy neřekl, tolik mýtus číslo jedna. Existuje ale na nevěru vůbec nějaký recept? A jak je to s nevěrou z mužského a ženského pohledu? Na to vám v červnové Marianne odpoví nekouč Martin Zikmund.

 

NIRVÁNA SNADNO A RYCHLE

Červnová Marianne

Existují cesty, na které nejsou nutné letenky, kufry ani pojistky. Cestujeme do sebe, s cílem poznat vlastní já. A mnohdy nás to vyjde dráž než dovolená v Karibiku. Jak se dostat do svého nitra, vám prozradí Klára Mandausová v červnové Marianne.

 

 Marianne. 

Promotion