Hvězda Padesáti odstínů šedi, popová star a další celebrity ze světa hudby a modelingu se sešly v New Yorku, aby oslavily uvedení nové vůně Gucci.
Promotion

Tato italská luxusní značka uspořádala exkluzivní party k představení nové vůně Gucci Bloom, která je prvním parfémovým počinem kreativního ředitele Gucci Alessandra Michela pro tento módní dům. 

Chtěl jsem vytvořit odvážnou vůni, která vás přenese do rozlehlé zahrady plné úžasných květů, takovou kytici hojnosti. Žena je jako překrásná zahrada plná barev, divokosti, různorodosti, plná všeho,” popsal svůj výtvor Alessandro Michele. Parfém v sobě ukrývá jemné tóny jasmínu, tuberózy, hranoplodníku indického a kořen kosatce. 

Tvářemi kampaně jsou hvězda filmu Padesát odstínů šedi herečka Dakota Johnson, umělkyně a fotografka Petra Collins a modelka Hari Nef

Image removed.

Událost si nenechala ujít zpěvačka Lana Del Rey, rapper A$AP Rocky, dcera zpěvačky Lauryn Hill a vnučka Boba Marleyho Selah Marley nebo syn Johna Lennona a Yoko Ono zpěvák a hudebník Sean Lennon

Outfity hostů odrážely název parfému a téma celého eventu, kterou zdobily stovky růží, kamélií, pivoněk a lilií. Prohlédněte si v galerii, jak to na voňavé party celebritám slušelo.