Nestihli jste navštívit výstavu věnovanou ikoně šedesátých let? Ještě máte čas – unikátní výstava byla pro velký zájem prodloužena až do neděle 13. října. Sice vám už zbývá jen pár dnů, ale určitě stojí za to ji vidět!
Promotion


Není divu – zájem návštěvníků byl skutečně mimořádný, výstavu navštívilo přes padesát tisíc obdivovatelů této mimořádně zajímavé herečky. S návštěvou neotálejte, protože po 18. říjnu se jedinečná expozice přesune z Prahy do Tokia. A tam už to je poněkud daleko.

Světová putovní výstava má opravdu co nabídnout – nejucelenější kolekci kostýmů a bot z filmů i z osobního života Marilyn Monroe, sestavenou ze sbírek soukromých sběratelů z celého světa, známé i dosud nepublikované fotografie, úryvky z jejích deníků a další zajímavosti.

Výstavu pořádá společnost Armentano ve spolupráci se Správou Pražského hradu a Museo Salvatore Ferragamo. Výstava, stejně jako katalog, který ji provází, je dílem kurátorů italského muzea Salvatore Ferrgamo a vznikla loni jako pocta americké herečce při příležitosti 50. výročí její předčasné smrti. A Praha je po Florencii teprve druhým městem, kde můžete expozici vidět.

Kde?

V Jízdárně Pražského hradu v Praze

V kolik?

Denně od 10 do 18 hodin

Vstupné:

Základní – 240 Kč, snížené 120 Kč

Více informací najdete na www.marilynprague.cz, www.marilynprague.com