Prázdniny jsou u konce, ale nesmutněte. Vychází totiž nejočekávanější číslo roku – zářijová Marianne se slevovými kupony!

Taky už se nemůžete dočkat? Užijte si od 14. do 16. září nákupní událost roku ve více než 6500 obchodech v Česku a na Slovensku, a to se slevou až 70%! Více na https://dny.marianne.cz/cz/

Mimo to se v zářijovém čísle můžete těšit na zajímavý rozhovor s hvězdou titulky – Soňou Norisovou, dále pak s krásnou Kristýnou Bokovou, nebo oblíbeným Janem Cinou.

Máte zaměstnání, které cílí hlavně na výkon? Psycholog Martin Zikmund vám poradí, jak si i v práci zachovat ženskost. Zaujme vás jistě i vztahové téma, které probírala naše šéfredaktorka Monika Mudranincová s předním českým psychiatrem Radkinem Honzákem. Ten ví o vztazích snad úplně všechno. Redaktorka Kristýna Mazánková vás seznámí se svým životním příběhem, jak našla biologického otce. Naposledy ho viděla, když jí byly čtyři měsíce. Jak proběhlo jejich setkání?

V módě se pomalu, ale jistě přesouváme do barevného podzimu a představujeme 15 ikonických kousků šatníku. A neochudíme vás ani o pořádnou nálož fotek ze Svatby Marianne a dne s Frisco.

Soňa Norisová: Prolomit mlčení

Soňa Norisová

,,Nedávno jsem si prošla intenzivními pocity vyhoření, věci mi přestaly dávat smysl. Bavila mě jen péče o dítě a domácnost,“ prozradila o sobě Soňa Norisová. Poznejte ji blíže v exkluzivním rozhovoru, které novinářům téměř nedává.

Žena, nebo muž? Jak moc nás práce mění?

psycho

Psycholog Martin Zikmund vám ve svém článku neřekne jaké ženy mají nebo nemají být. Poradí vám ale, jak neztratit ženskost i když nejste žena „u plotny“, ale třeba vrcholová manažerka.

Kristýna Boková: Jsem smečkový typ

Kristýna Boková

Žena, která se nebojí postavit nejen výzvám, ale i tomu, co ji tíží. V rozhovoru, který probíhal v jejím nově otevřeném podniku, mluví o dětech,omužícha o ekologii. Došlo ale i na mindráky z dětství nebo sociální sítě.

Reportáž ze Svatby Marianne

svatba

Tak už jsou svoji! Po důkladných přípravách, které jste měli možnost sledovat na našem webu a sociálních sítích, si Klárka a Jirka řekli své "ano". A my u toho nesměli chybět. Velkou reportáž se spoustou fotek z pohádkového dne D najdete v zářijové Marianne.

Promotion