Příroda je mocná léčitelka a tentokrát přichází oživit suché, oslabené a barvené vlasy bez lesku.
Promotion

Vlasy jsou korunou ženské krásy a s tou správnou péčí můžete mít krásnou, zdravou a zářivou hřívu. Seznamte se s tří produktovou řadou zrozenou z přírody – s obsahem světlice barvířské, koriandru a pelargónie pro řešení tří různých vlasových problémů. 

Botanicals Fresh Careje první prémiovou vlasovou řadou od L´Oréal Paris, která v sobě snoubí vyspělé technologické postupy s tím nejlepším, co je možné nalézt v přírodě. Výsledkem jsou dokonalé formule vytvořené ve spolupráci mezi vědci, pěstiteli, botaniky a dalšími odborníky, kdy každý z nich přispěl svou jedinečnou expertízou. Výsledkem jsou produkty s příjemnou smyslnou texturou, zcela bez obsahu parabenů, umělých barviv a parabenů. Naopak byla speciálně vytvořena složka, která se prolíná všemi produkty – jedinečná směs sójového a kokosového oleje, která dodává vlasům potřebnou péči a jemnost na dotek.

lab

Botanicals Fresh Care je vytvořena s použitím pečlivě vybraných přírodních ingrediencí, mezi které patří koriandr, světlice barvířská (neboli nepravý šafrán) nebo pelargónie. Koriandr je známý svým kořenitým aroma s příchutí orientu, světlice barvířská v sobě nese osobitý nádech pomeranče, zatímco pelargónie má květinově-citrusovou notu. Tyto vlastnosti byly beze zbytku a poprvé u značky L´Oréal Paris využity odborníky na vůně, takže se použití Botanicals Fresh Care stává jedinečným smyslovým zážitkem.

Síla koriandru

Základ řady určené na ošetření křehkých a lámavých vlasů tvoří speciální sérum s obsahem  koriandrového semínka. Toto sérum posiluje vlasy od kořínků ke konečkům, aplikuje se na suché vlasy, které nijak nezatěžuje. 

cor

Beauty tipněkolik kapek do délek chrání vlasy před denní zátěží, u kořínků pak intenzivně posiluje.

Kromě séra je obsahem řady i šampon, kondicionér a maska pro posílení a revitalizaci vlasů.

 

Krása pelargónie

Středobodem této řady pro vlasy bez lesku a barvené je speciální péče ve spreji, tzv. Geranium Radiance Remedy Shine Vinegar. Jedná se o bezoplachový sprej obohacený o esenciální olej z pelargónie, který dlouhodobě podporuje lesk vlasů. 

ger

Beauty tipNěkolik dávek ze spreje na suché vlasy kdykoli během dne. Řada je doplněna o šampon pro dokonalou hydrataci vlasů, balzám s kondicionérem a masku.

 

Blahodárná světlice barvířská

Hvězdou řady určenou pro vlasy suché je jedinečná pomáda s obsahem směsi světlice se sójovým a kokosovým olejem, která dodává vlasům jemnost, hloubkovou výživu a péčuje o ně bez zatížení.

Ani v této řadě nesmí chybět šampon, kondicionér a maska, které zanechají vlasy ošetřené a jemné na dotek. 

saf

Beauty tipstačí aplikovat malou dávku pomády na mokré nebo vyušené vlasy pro dokonalou péči.

 

Řada Botanicals Fresh Care orientovaná také na odpovědný přístup k životnímu prostředí. Obaly šamponů jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu*. Tmavě hnědé obaly jsou také inspirovány starodávnými bylinkářskými lahvičkami, které nejlépe chrání formule před negativními venkovními vlivy. 

*s výjimkou barviv

 

                         Každý den nastává příležitost najít své lepší já

                 #findyourbetternature    #botanicalsfreshcare    #botanicals

                                          www.botanicalsfreshcare.cz