Každý den se setkáváme s nechtěnou reklamou. Vykukuje na nás z poštovní i e-mailové schránky a násilně přerušuje naše oblíbené pořady v televizi. Některé z nich však i umějí být pořádně vtipné. Vybrali jsme pro vás pět nejzábavnějších. A nezůstaneme jen u profláklého: „Pojď mi, hop!“
Promotion

Výrobci sázejí na marketing čím dál tím častěji a svoji značku chtějí prosazovat líbivým a populárním způsobem. Dobře natočený televizní spot je zkrátka základ! Vtipnému sdělení často odpustíme jeho podbízivost a jsme rádi, že máme důvod se zasmát. To je také případ pěti zahraničních reklam, které jsme pro vás vybrali. Garantujeme vám, že zábava je zaručena!

Také máte doma chlapa, co má problém s mazáním? Alkoholem zevnitř to ještě zvládá (a jak rád!), ale hydratace pleti mu nic neříká? Tak mu ukažte následující spot značky Biotherm, a dost možná v kosmetických přípravcích konečně nalezne to pravé zalíbení a přestane se vás ptát, co v té koupelně pořád děláte.

Reklama na kondiční cvičení má nezvyklou pointu. Ale snad díky ní chlapík pochopí, že je třeba se hodit do formy.

A zase tady máme jedno pobavení na účet silnějšího pohlaví. Zjistíte, co všechno je muž ochotný udělat pro to, aby zabodoval u kámošů.

Také míváte neodolatelnou chuť na sladké? A nesnášíte ten pocit, když dojíte poslední sousto svého oblíbeného dezertu? Tak to se snadno vcítíte do ústřední hrdinky následujícího příspěvku.

Děti jsou vychytralé a pokaždé moc dobře vědí, kdy žádat o svolení. Klouček z této reklamy vždy uměl vyhmátnout tu pravou chvíli. Ať žije anarchie!