Trochu jsme si, pravda, upravili známé pořekadlo, ale když ono platí i na podzimní měsíce!
Promotion

Nejlépe totiž uděláte, když se pěkně uklidíte do koutku s říjnovou Marianne, která právě vychází. Na co se můžete těšit?

Ještě než otevřete časopis, potěšíte se dárkem, máme pro vás vyživující tělové mléko Dove.

Kolegyně na Slovensku se tento měsíc dočkaly stylové peněženky ve třech různých barvách. Ať se vám líbí, ať vám sluší!

Rozhovor s Jitkou Čvančarovou vás bude bavit – prozradí vám třeba, proč se při její svatbě kněz divil, že se berou, nebo jaké hodnoty jsou pro ni důležité. Jak zvládá půlroční dceru a tlak médií? A co znamená v herecké hantýrce slovo „kravim“?
Potkala jste manipulátora a despotu? Nebo jste s ním dokonce žila? Klára Mandausová se takovým mužům podívá pěkně na zoubek. Po přečtení článku ho už zaručeně vždycky poznáte.

Jak tráví den tři ženy různých profesí a různého věku? Dozvíte se třeba denní režim generální ředitelky našeho vydavatelství – v kolik vstává a v kolik chodí spát?

Článek Sex sto let po svatbě vás uklidní – většinou si totiž vymýšlíme, když mluvíme o své sexuální frekvenci, takže statistiky nejsou moc pravdivé. Pravdu zkusí odhalit Karolína Kamberská.
Pokud jste řidička, ohodnotíte speciál o autech, a pokud jste ráda v kuchyni, pochutnáte si na sezonní zelenině a ovoci – recepty pro tento měsíc vás potěší, protože jsou chutné, zdravé a většinu ingrediencí najdete právě teď na zahradě nebo na trhu.

A mnoho, mnoho dalšího – těšte se!

Krásný podzim přejí Marianne a Marianne.cz…