Dnes na stáncích naleznete nové vydání časopisu Venkov & styl pro květen a červen. Víme, proč si ho nesmíte nechat ujít!
Promotion


Kromě kvalitního obsahu si tentokrát na své přijdou i milovníci pestrobarevných fotografií. Celé vydání díky nim doslova rozkvetlo! Zaměřili jsme se například na voňavý šeřík a úžasný sedací (a mnohdy i houpací!) nábytek na zahradu. Také se dozvíte, proč jsou májová koťátka nejkrásnější. A samozřejmě jsme pro vás i pár kočičích rošťáků nafotili.

V sekci věnované bohatě prostřenému stolu jsme si pro vás tentokrát připravili skvělá jídla, která prostě jen zabalíte do alobalu a zapečete v troubě. Sezona venkovního grilování právě začala, a tak jsme pro vás připravili i chytrého poradce výběru toho nejlepšího grilu. Jestliže máte v horkých dnech neodolatelnou chuť na salát, poradíme vám, jak ho správně vypěstovat, a jako bonus přihodíme dva výtečné recepty.

V rubrice Řemeslo jsme pak vyzpovídali dva mladé truhláře, kteří se nám vyznali ze své lásky ke dřevu. Zároveň jsme připravili také přehled osmnácti nejúžasnějších dřevěných kousků. Jednoduše si je zamilujete!

Vezmeme vás také na strhující výlet. Ne do zahraničí, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale zůstaneme v rodné zemi. Objevíte s námi netušené krásy českého Povltaví. A nakonec vás pozveme na Mezinárodní folklorní festival ve Strážnici.

Opravdu vydařený mix, co říkáte? Tak rychle šup do trafiky!