Léto, prázdniny, cestování a spousta dobrého jídla. O tom je speciál Venkov & styl Jídlo, který najdete ode dneška na pultech v trafikách.
Promotion

Hned v úvodu si možná s trochou nostalgie zavzpomínáte na to, jak jste trávili prázdniny jako děti u babičky na venkově. Ty nejhezčí si užívala vnoučata Lídy Volfové na rodinném statku na Hané, kam jsme se za nimi zajeli podívat a jeden takový prázdninový den pro vás zaznamenali.

Modrý, bílý či hnědý? Připravili jsme pro vás praktický makový bedekr včetně několika lahodných receptů z této lahůdkové suroviny, pohodové posezení s domácím koláčem v letní kuchyni, v zahradě nebo jen tak v přírodě i šťavnaté grilování. Najdete tu taky snadný návod, jak společně s dětmi připravit přímo lahůdkový koláč nebo jak si vypěstovat svou vlastní zeleninu. Domácí višňovou marmeládu vás naučí královna marmelád z Prachatic Jozefína Růžičková a za dalšími dobrotami si vyrazíte nejen do Krkonoš, ale taky do Maďarska či Rakouska. Se speciálem Jídlo časopisu Venkov & styl si budete zkrátka léto užívat doslova všemi smysly!