Právě teď je ideální čas, abychom přemýšleli nad tím, co budeme dělat o víkendu. Kde nás najdete?
Promotion

Na Dyzajn Marketu
Na piazzetě Národního divadla o víkendu proběhne Dyzajn market s podtitulem Jaro. Vystavovat na něm bude přes sto osmdesát českých i zahraničních designerů. Nejspíš neodejdeme s prázdou, protože tu své zboží budou nabízet i naši oblíbenci, například porcelán od Studia Malíská, origami šperky Mate a doplňky Kartoons.

www.dyzajnmarket.com

Na farmářském trhu
Některé z nás nedají dopustit na Náplavku, další na trhy, které se konají na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Nejraději vyrážíme dopoledne, kde nákup potravin na víkend spojíme i s brunchem a ve stáncích ochutnáváme, co je libo.

https://www.facebook.com/ftpraha?fref=ts

Na Mercedez Benz Prague Fashion Weekendu
Příkopy (konkrétně budova bývalé Živnostenské banky) ožíjí módou! Na víkendových přehlídkách se představí výrazné osobnosti české módy jako trio LaFormela, Ivana Mentlová, Klára Nademlýnská, Denisa Nová, Jakub Polanka, Petra Ptáčková či Martina Špetlová. Celkem svou tvorbu předvede až dvacet návrhářů. Designéři se představí výběrem toho nejlepšího, co na sezónu podzim/zima 2015 připravují, a v jedné přehlídce tak publikum zhlédne jakousi esenci tří až čtyř kolekcí, přičemž každý návrhář bude zastoupen pěti až deseti looky. Těšíme se!

http://mbpfw.com/

Snimek_obrazovky_2015-03-20_v_12.16.37

Na hudebním festivalu v rámci Febio Festu 
V rámci Febiofestu není nouze o hudební akce - například v sobotu bude večer laděný v rytmu hip hopu. Koncerty proběhnou v industriálních prostorách garáží kina CineStar na Andělu, ve 23 hodin tu vystoupí Vladimir 518, o hodinu později ho vystřídá DJ Mike Trafik.

http://www.febiofest.cz/cs/music-fest

Na videomappingu
Videomapping, který se promítá na budovy nás fascinuje. A v sobotu se světelná show "Můj svět zázraků" bude promítat na budovu Akademie věd. Dosud půjde o největší promítací plochu (90 metrů), navíc bude videomapping výjimečný i délkou (13 minut). Začátek je ve 20 hodin, projekce se pak budou opakovat každou půlhodinu až do 22 hodin.

Na Prague Spirit Festivalu
Jógoví nadšenci se těší na Prague Spirit Festival. Jógové lekce s věhlasnými lektory z celého světa budou probíhat na Novoměstské radnici, kromě ncih proběhnou i přednášky s jógovou tematikou a o zdravém životním stylu.

http://www.praguespiritfestival.com