Obchodníci, kteří vystaví na konci srpna do výlohy vánoční stromeček a 25. prosince velikonočního zajíce, mi vždycky lezli na nervy. Letos se začínám chovat jako oni.
Promotion

Rozhodla jsem se nenechat vánoční dárky na poslední chvíli, ale sbírat je postupně jako houby (a sušit na skrytých místech) už teď na podzim. Zatím jen obhlížím typy a zapisuju do sešítku. Až bude plný, vyrazím na nákupy ať už do kamenných nebo virtuálních prodejen. Co mě popíchlo k takovému počínání? Čtvrtá série britského seriálu Panství Dowton.

První série byla v roce 2011 nominována na sedm cen BAFTY, kde získala dvě ceny. Byla nominována i na jedenáct cen Emmy a získala některá další mezinárodní ocenění. A hlavně má babička ho miluje. Ostatně jako celý ženský zbytek rodiny.

Budu se taky snažit konečně sehnat Comeback dvojku, protože sadu jedna a tři už máme. Nic nás spolehlivě nerozesměje a nenaladí tak jako tenhle úžasně vtipný seriál. A pak se poohlédnu po Takové normální rodince, té původní s Marií Rosůlkovou, Danou Medřickou, Janou Štěpánkovou a spol. Už jen kvůli dílu, ve kterém malíř pokojů vymaloval v útulné vile na stěny jeleny.

Jak to tak vypadá, budou u nás letošní Vánoce ve znamení nosičů (těch lesklých placatých). A co ty vaše? Už máte své tipy?