Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Býk

21. 4. - 21. 5.

Milí Býci, vítá Vás Podzimní rovnodennost a s ní i příležitost prohlédnout, v jakém směru se uzavírá pomyslný kruh a napomáhá Vám, v něčem si udělat jasno. Tyto dny mohou více zviditelnit určitou přechodovou fázi k projasnění si konkrétní vztahové záležitosti.

Kariéra

V pracovní oblasti může i dnešní situace vytvářet určitou nejasnost, která se ovšem brzy ujasní. Vyžadovat si to z Vaší strany může i to, nechat něčemu volný průběh. Pozor na unáhlená rozhodnutí. Sami intuitivně vycítíte, kde není zapotřebí vyvíjet tlak.

Zdraví

Luna se přehoupla do zemského znamení Panny. Svým mocným vlivem dává něco do pořádku a není zapotřebí vztahovat si případnou vinu na sebe. Zdravotně je den zaměřen na trávení, slinivku, slezinu, tenké a tlusté střevo a na nervový systém. Vhodná je očistná kúra, masáž břicha a případné posilování břišního svalstva.

Láska

Dnešní energie dne více projeví aktuální tendenci ke změně. Týkat se to může i dnešních voleb a očekávání, jak to celé dopadne. Sami můžete pociťovat vnitřní nutnost něco si uspořádat a nechat tomu i pár dnů ke zpracování. Vliv Luny v Panně nabádá ke zmírnění případné kritiky i vůči sobě samé a k potřebě nebrat si něco osobně.