Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
4taurusMilí Býci, vítá Vás Podzimní rovnodennost a s ní i příležitost prohlédnout, v jakém směru se uzavírá pomyslný kruh a napomáhá Vám, v něčem si udělat jasno. Tyto dny mohou více zviditelnit určitou přechodovou fázi k projasnění si konkrétní vztahové záležitosti.

Dnešní energie dne více projeví aktuální tendenci ke změně. Týkat se to může i dnešních voleb a očekávání, jak to celé dopadne. Sami můžete pociťovat vnitřní nutnost něco si uspořádat a nechat tomu i pár dnů ke zpracování. Vliv Luny v Panně nabádá ke zmírnění případné kritiky i vůči sobě samé a k potřebě nebrat si něco osobně.

V pracovní oblasti může i dnešní situace vytvářet určitou nejasnost, která se ovšem brzy ujasní. Vyžadovat si to z Vaší strany může i to, nechat něčemu volný průběh. Pozor na unáhlená rozhodnutí. Sami intuitivně vycítíte, kde není zapotřebí vyvíjet tlak.

Luna se přehoupla do zemského znamení Panny. Svým mocným vlivem dává něco do pořádku a není zapotřebí vztahovat si případnou vinu na sebe. Zdravotně je den zaměřen na trávení, slinivku, slezinu, tenké a tlusté střevo a na nervový systém. Vhodná je očistná kúra, masáž břicha a případné posilování břišního svalstva.

Býk