Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Milí Vodnáři, den Vám nabídne přímé doplňující informace, které sami potřebujete získat a které Vám umožní vyjádřit případnou finální verzi. Dnešní energie dne mohou vytvářet vhodnou situaci k tomu, něco důležitého si ujasnit a přesněji se k něčemu vyjádřit.

Kariéra

V pracovní oblasti se více projeví to, co musí být dnes dokončeno a jakého efektu by se mělo dosáhnout. Den může přinést i informaci o tom, kdo končí či kdo dnešním dnem uzavírá i určité přechodné období.

Zdraví

Luna se přehoupla do vzdušného znamení Blíženců. Napomáhá projevit svá přání a přesněji se k něčemu vyjádřit. Zdravotně je den zaměřen na dýchací cesty, průdušky, ramena, paže, ruce a na endokrinní systém. Vhodné je větrání, detoxikační masáž celého těla a možnost zbavit se určitého zlozvyku.

Láska

Vliv Luny v Blížencích napomáhá vzájemně si předávat důležité podněty a zprávy, které Vám mohou pomoci o něčem přestat polemizovat či si něco přímo ujasnit a také se na to pak spolehnout. Očistné energie dne přináší úlevné pocity i z toho, co bylo úspěšně završeno a je již pro Vás minulostí.