Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Inspirace

Nejkouzelnější vánoční ingredience: Láska, domov a pocit štěstí

Info ikona
Vánoční sady Rituals

Zkuste letošní svátky pojmout trochu jinak než obvykle: Na chvíli se zastavte a lidi ze svého okolí odměňte gestem skutečné pozornosti. Oceňte je za to, že obohatili váš život. Poděkujte jim za vazby, které jste spolu navázali, a vánoční atmosférou naplňte i místo, které nazýváte domovem. Tipy na luxusní dárkové sady od značky Rituals, které se k tomu báječně hodí, objevíte níže.

Promotion | 17. 12. 2021

První novinkou, kterou značka Rituals překvapí, je zcela nový, opulentní vzhled jejích krabiček. Ten je inspirovaný tradičními asijskými technikami barvení Sumi-E a Ikat s nádhernou škálou barev. Mince na barevné stužce symbolizuje čínský poje fú, což znamená štěstí nebo dobrý osud. Tip: Darujte dárkové krabičce druhý život a využijte ji na uchování fotografií, dopisů na jiných předmětů. Dárková krabice je kompletně recyklovatelná, a to včetně vnitřní části, použitý je recyklovatelný plast a je vyrobena výhradně z papíru FSC.

Info ikona
Rituals

Kolekce, které jsou v Rituals dlouhodobě nejoblíbenější…

Překvapte své blízké s malou, střední nebo velkou verzí dárkové sady ze všech kolekcí Rituals: The Ritual of Sakura (také dostupná XL verze dárkové sady), The Ritual of Jing, The Ritual of Karma, The Ritual of Ayurveda (také dostupná XL verze dárkové sady), The Ritual of Samurai, The Ritual of Mehr or The Ritual of Hammam.

Info ikona
Dárkové sady Rituals

Dárková sada Serendipity, limitovaná edice

Vzrušení z nečekané blaženosti a příval energie Serendipity, která zahřeje duši. Velká dárková sada obsahuje sprchovou pěnu, tělový peeling, mycí gel na ruce a vonnou svíčku. Nový vzhled dárkové krabičky přitom autenticky odráží čistý elixír vzácných olejů, které najdete v každém výrobku péče o tělo.

Info ikona
Rituals

Eau de Parfum, další z vánočních limitek pro něj i pro ni

Dvě výjimečné dárkové sady z kolekce Eau de parfum — pro něj a pro ni. Obě obsahují sprchovou pěnu a eau de parfum. Sada určená pro muže obsahuje produkty s vůní Roi d’Orient, která je pro svůj charakter silnou a sofistikovanou vůní, v níž se snoubí kouřový jantar a opulentní bohaté pižmo s příměsí bílého pepře. Verze pro ženu zase obsahuje produkty s Fleurs de l’Himalaya – silná vůně divoké orchideje se bez námahy snoubí se sofistikovaností himalájské pivoňky a završuje ji dotek pižma.

Všechny dárkové sady jsou v prodeji v kamenných prodejnách i na e-shopu Rituals.