Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Kombinace problematické pleti a vrásek není žádná vzácnost

Info ikona
žena pečující o svou pleť

První známky stárnutí automaticky neznamená i rozloučení se s pupínky a nedokonalostmi pleti. Ty dokážou potrápit v každém věku a bez rozdílu v pohlaví.

Promotion | 28. 03. 2023

Problém, co má řešení

Mezi nejčastější příčinu vzniku zánětlivých pupínků patří především vyšší tvorba kožního mazu v kombinaci hromadění odumřelých kožních buněk. Černé tečky, ucpané póry, ale i bolestivé pupínky pak mohou potrápit naprosto každého, bez rozdílu věku.

Proto se víc než hodí, se o pleť pečlivě starat a dávat si pozor i na ostatní aspekty, které stojí za těmito problémy. Těmi může být třeba stres, životní styl, nekvalitní strava, hormonální výkyvy nebo i znečištěné prostředí.

Čištění patří mezi nejzásadnější kroky ke zdravé pleti. Díky němu se redukuje přebytečný kožní maz a dostává se tak pod kontrolu jeho další tvorba. Zásadní roli hraje také pravidelná exfoliace, která se postará o odstranění odumřelých kožních buněk. Pleti pak nic nebrání spustit své přirozené obnovování.

Info ikona
péče o pleť

Zaměřeno na jemnost

Produkty regulující tvorbu kožního mazu mají často tendenci pleť vysušovat, což někdy může napáchat více škody, než užitku. Obzvlášť, pokud vás trápí vrásky a pleť se sklonem k dehydrataci. S řešením přichází značka Nivea, která vyvinula jemnou pečující řadu Nivea Derma Skin Clear. Najdete v ní několik přípravků, jejichž součástí jsou aktivní účinné složky, jako kyselina salicilová, kyselina glykolová a niacinamid.

Info ikona
noční exfoliátor

Zázraky se dějí – přes noc

Zásadním produktem této řady je exfoliační peeling, který obsahuje 8 % zmíněných složek, tudíž je zároveň i nejkoncentrovanější péčí z řady Nivea Derma Skin Clear. Používá se na noc, kdy rozvine svou plnou sílu. Expertka Marie Koswig z oddělení výzkumu a vývoje Nivea navíc o Nočním exfoliátoru říká, že v této koncentraci ho lze bez obav používat každý den.

Info ikona
nivea produkty

Ucelený Star team

Čisticí gel NIVEA DERMA Skin Clear okamžitě čistí póry, odstraňuje nežádoucí maz a pomáhá tak předcházet vzniku nových problémů. Používá se ráno a večer.

Peeling NIVEA DERMA Skin Clear póry čistí, zjemňuje a redukuje černé tečky. Peeling se používá dvakrát až třikrát týdně a je vhodný na obličej i tělo.

Pleťová voda NIVEA DERMA Skin Clear je zásadním krokem pro hydrataci a rovnováhu pleti a měla by se používat po vyčištění gelem.

Noční exfoliátor NIVEA DERMA Skin Clear odstraňuje odumřelé kožní buňky, takže dostává na povrch zdravou pleť a používat se může každý den. 

 

Prohlédněte si všechny produkty z řady NIVEA DERMA Skin Clear
Měření