Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Mini me: Beauty zábava, kterou si zamilujete

Info ikona
vánoční sponky do vlasů

Upravovat se, cítit se krásně a vytvářet si vlastní styl baví nás všechny – a je jedno, jestli nám jsou 4 roky nebo už jsme dospělí.

Promotion | 10. 11. 2023

Všechny malé i větší slečny tráví rády čas před zrcadlem, nejdříve chtějí být jako maminka a tatínek, později touží po přesném opaku. Parádění, zdobení a upravování zkrátka patří k našemu životu už odmalička. Vše, co budete potřebovat k looku roztomilé malé princezny, ale i k vyvoření jedinečného makeupu sebevědomé ženy seženete na Notinu u značek NOBEA nebo BrushArt.

Info ikona
BrushArt čelenka

Produkty značky NOBEA vynikají snadnou aplikací, dlouhodobou výdrží, příjemnými texturami a intenzivními barvami díky technologii potahovaných pigmentů. Vaší pozornosti by neměla uniknout řasenka Festive 3D Effect Mascara, která je absolutním hitem. Řasy budou po jejím použití trojrozměrně krásné. Plastový kartáček se postará o precizní oddělení řas, textura řasenky dodá objem, aniž by řasy slepila, a díky intenzivním pigmentům jim propůjčí výrazně černou barvu. K dostání je také ve voděodolné verzi.

Info ikona
řasenka NOBEA

Mezi ikonické produkty NOBEA patří i paletka očních stínů Day-to-Day Naturally Nude Eyeshadow Palette inspirovaná všemi odstíny kávy. Ukrývá v sobě 15 očních stínů, které se dají mezi sebou skvěle kombinovat, dlouho drží a vybírat můžete mezi lesklým, matným nebo metalickým finišem. Pokud vás baví trend kočičích očí, který se každou sezonu trendů objevuje v novém provedení, sáhněte po očních linkách Day-to-Day Liquid Pen Eyeliner, která zvládne vytvořit precizní oční linku v libovolné tloušťce.

Info ikona
paletka očních stínů

Nabídka značky NOBEA, ale rozhodně nezahrnuje jen produkty pro líčení očí. V jejím portfoliu najdete vše, co potřebujete, jak pro denní look, tak pro večerní líčení, počínaje make-upy, přes rtěnky až po laky na nehty a pomůcky pro líčení. „NOBEA má své jasně dané místo mezi našimi značkami,“ říká Martin Vrána, CEO společnosti Givet. „Nabízí všem ženám možnost podtrhnout přirozenou krásu.“

Info ikona
modelky

S blížícími se Vánocemi nezapomínejte ale ani na již zmiňované malé děti, které mají jistě také svá beauty přání. Ježíšek tak určitě nesáhne vedle, pokud si připraví zajímavé čelenky nebo sponky BrushArt. Pastelové, se zvířátky nebo glittery jsou klasika, která se hodí kdykoliv. Vánoční období si ale žádá něco speciálního. Zkuste dětem zkrátit čekání na Ježíška a naladit je na vánoční notu speciální kolekcí sponek nebo čelenek do vlasů.

Info ikona
vánoční čelenky

Jaké by to bylo čekání na Ježíška bez originálního adventního kalendáře? Pod jeho 24 okénky se ukrývají doplňky na úpravu vlasů, malé zrcátko, ale třeba i dětský náhrdelník, náramek nebo náušničky – to vše s motivy roztomilých sobů, červených mašlí a dalších vánočních motivů. Co víc si o Vánocích přát?

Info ikona
adventní kalendář

Trendová značka BrushArt ve svém portfoliu má i spoustu doplňků z oblasti líčení, vlasové péče a stylingu i pro dospělé. Pokud tedy potřebujete nový katáč na vlasy, štětec na make-up nebo třeba designově vyladěnou kosmetickou taštičku, víte, kam se obrátit.

 

Měření