Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

Byt, kterému kraluje bílá a zemité tóny

Info ikona
Jednopokojový byt v rustikálním stylu

Dřevo a textil. Dvě základní ingredience, které udělají i z jinak fádního interiéru ten pravý domov. Zveme vás na návštěvu malého jednopokojového bytu, který je zařízený v dokonalé harmonii.

Terezie Benoni | 24. 02. 2024

Zařizovat malý prostor je vždycky velká výzva. Té se nezalekla švédská interiérová designérka Emma Fischer. Podařilo se jí navrhnout vkusný interiér, kterému dominuje vytříbený vkus a cit pro design. Nábytek je vybraný tak, aby neubíral v interiéru tolik potřebné místo. 

Galerie: Jednopokojový byt v rustikálním stylu
Mohlo by se vám líbit

Jeden pokoj k životu stačí

Tento jednopokojový byt má tu výhodu, že se nachází ve starém činžovním domě. Má proto vysoké stropy a veliká okna, takže je byt vzdušný a stále zalitý sluncem. Když vejdete dovnitř, ocitnete se v malé chodbičce, ze které se můžete vydat do koupelny, doprava do ložnice spojené s obývacím pokojem a vlevo najdete kuchyň. Do té se vešel i malý jídelní stolek tak akorát pro dva. V celém bytě jsou původní dřevěné podlahy. V hlavní obytné místnosti je manželská postel, ale také útulné posezení. Kombinace dřeva, zajímavých minimalistických obrazů, živých rostlin a kvalitního textilu vytváří hřejivou atmosféru domova

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku