Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

Divočina v eklektickém kabátku

Info ikona
Eklektický rodinný dům

Emma Davies používá svůj domov jako malířské plátno. Když se jejím domem projdete, dozvíte se o všem, co má ve svém životě ráda.

Terezie Benoni | 28. 11. 2020

„Líbí se mi být jiná,“ říká o sobě maminka dvou dětí Emma Davies. „Asi se tato vlastnost odráží i v našem bydlení,“ směje se. „Nic předem neplánuji. Kupuji, co se mi líbí a pak teprve přemýšlím, kam s tím. Náš dům máme v pronájmu a je to třípokojový dům s terasou. Bydlím zde s manželem, dvěma dětmi a naším psem. Náš styl bydlení bych rozhodně popsala jako eklektický a maximalistický. Rozhodne nevěřím na pořekadlo „méně je více“. U nás platí, že víc je prostě víc,“ směje se Emma.
 

Galerie: Eklektický rodinný dům
Mohlo by se vám líbit

Tmavý interiér zkombinovaný s klasikou

„Moje oblíbené barvy v interiéru jsou modrá a šedá a objevují se ve všech našich místnostech. Náš interiér je hodně tmavý a najdete zde řadu klasických prvků,“ popisuje Emma, která kupuje často bazarový nábytek, poklady hledá na EBay a nejčastěji si pořizuje kousky v oblíbeném stylu vintage. Interiér domu se neustále mění, ale protože se jedná pouze o pronajatý dům, jsou to pouze kosmetické úpravy, a ne zásadní stavební změny. Emma se rozhodně nebojí vzít štětec do ruky a když ji už nějaká stěna, nebo kus nábytku nebaví, zkrátka ho přetře.

Mohlo by se vám líbit

instagram.com/emmiesmumpaints