Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Dům

Leonardo DiCaprio prodává svůj dům na pláži

Info ikona
Oscarový herec se rozhodl prodat jeden ze svých domů na pláži v Malibu. Nahlédněte s námi do vkusně zařízeného interiéru v jednoduchém přímořském stylu.

Oscarový herec se rozhodl prodat jeden ze svých domů na pláži v Malibu. Nahlédněte s námi do vkusně zařízeného interiéru v jednoduchém přímořském stylu.

Terezie Benoni | 13. 09. 2021

Trh s nemovitostmi není pro tohoto hollywoodského herce žádnou neznámou. Pohybuje se na něm už od svého hvězdného úspěchu ve filmu Titanic a tým jeho poradců mu dobře radí, kdy je dobré kupovat a kdy prodávat. Tentokrát se společně rozhodli prodat dům postavený na pláži v Malibu. Dům zvaný Carbon Beach pořídil v roce 1998 za 34 milionů korun. Ceny těchto dokonale situovaných nemovitostí šly prudce nahoru, a tak si dnes může dovolit dům prodávat v přepočtu za 214 milionů korun. Nejedná se přitom o nijak velkolepou stavbu. Na ploše 163 metrů čtverečních jsou tři ložnice, dvě koupelny a společné prostory, kde je obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou.

Galerie: Slavný herec prodává jeden ze svých domů v Malibu
Mohlo by se vám líbit

Luxus nečekejte

Do domu se vchází z předního chráněného dvora, obehnaného cihlovými zdmi. Po vstupu do interiéru vás přivítají dřevěné podlahy, trámové stropy a prosklené stěny, které otevírají výhled na pláž a nekonečný oceán. V obývací části nechybí krb, kde si můžete během chladnějších večerů zatopit, je zde dostatek místa pro stolování i lenošení. Klasicky vybavená kuchyň je tak akorát prostorná. Každá z ložnic je zařízená v jiném stylu. Hlavní z nich je v druhém patře a má vlastní terasu i menší kancelář. Dům není nijak luxusně zařízení, ale to je pro zdejší oblast typické. Náročné přírodní podmínky na pobřeží jsou často ničivé. Hurikány i rozbouřený oceán pobřežní domy nešetří, a proto není vybavení, které často vezme za své, věnovaná taková pozornost. Leonardo DiCaprio tento dům roky pronajímal za zhruba 535 tisíc korun měsíčně, jak uvádí Realtor.com. Podle informací zahraničních médií, si herec už v Miami koupil novou nemovitost a dále je majitelem dalších domů v Kalifornii, vlastní byty v New Yorku a soukromý ostrov poblíž Belize. Jeho hlavním sídlem však zůstává čtyřpodlažní dům v LA s výhledem na panorama celého města a na hladinu Tichého oceánu.

 

Mohlo by se vám líbit