Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Inspirace

Podlahy, které vnesou styl do každého interiéru

Info ikona
interiér

Vybíráte podlahy do svého domu nebo bytu? Novinky od značky Quick-Step z kolekce Alpha Vinyl určitě prozkoumejte. Dechberoucí je dekor rybí kosti z řady Ciro i autentické dřevěné dekory z kolekce Bloom. Tyto podlahové krytiny jsou krásné a současně také praktické – jsou vodotěsné, tiché a snadno se instalují. Navíc si svou krásu uchovávají po dlouhá léta. Co z toho plyne? Ve světě Quick-Stepu jdou krása, snadné použití a kvalita opravdu ruku v ruce.

Promotion | 21. 09. 2023

Nechejte svůj domov rozkvést 

Máte chuť vizuálně podpořit uklidňující dojem svého interiéru? Pak sáhněte po kolekci Quick-Step Bloom. S dosud bezprecedentním zaměřením na detail zachycuje nová řada vinylových podlah esenci přirozené kresby dřeva. Ať už preferujete moderní, rustikální nebo tradiční styl, s výběrem z široké škály barev a bezkonkurenčních autentických designů řady Bloom proměníte každou místnost v interiéru ve skutečný domov. 

Info ikona
interiér

Elegantní vzor rybí kosti a jednoduchá instalace v jednom 

Chcete dodat svému interiéru punc vznešenosti a nadčasovou eleganci? Pak je přímo pro vás podlaha se vzorem rybí kosti z kolekce Ciro. V minulosti představovala instalace této podlahy výzvu, konstruktéři Quick-Stepu však přišli s inovativním a současně jednoduchým řešením: zaklikávacím systémem Unizip. Dejte sbohem komplikacím a přivítejte jednoduše nainstalovatelnou, úžasnou podlahu se vzorem rybí kosti. 

Info ikona
podlaha rybí kost

Praktičnost i krása na prvním místě 

Když se podíváte na podlahy Alpha Vinyl, je těžké uvěřit, že se nejedná o skutečné dřevo nebo kámen. Díky revoluční technologii mají velmi přirozený design povrchu, který navodí pocit přírody v každém domově. Současně tyto podlahy tlumí hluk, a umí tak poskytnout dokonalé útočiště pro relaxaci. Navíc si poradí i s rozlitými tekutinami. Díky vodotěsnému zámkovému systému voda nemůže proniknout skrz spoje, takže podklad zůstane zcela suchý, a navíc je díky tomuto systému krytina odolná proti zněčištění. Podtrženo a sečteno, novinky od Quick-Stepu jsou důkazem, že krása i praktičnost spolu opravdu mohou fungovat v dokonalé symbióze. Stačí si vybrat design, který nejlépe ladí s vámi a vaším životním stylem.  

 

Info ikona
podlahy

Více inspirace najdete na www.quick-step.cz.

Měření