Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Lidé a místa

Milovaná chalupa Evy Pilarové je na prodej

Info ikona
Milovaná chalupa Evy Pilarové je na prodej

Rok a půl po úmrtí slavné zpěvačky je k prodeji místo, kde trávila nejraději svůj čas. A my se nedivíme! Usedlost postavená v polovině 18. století má jedinečnou atmosféru.

Promotion
Promotion
Terezie Benoni | 7. 08. 2021

Bývalý tanečník a manžel zesnulé zpěvačky Evy Pilarové Jan Kolomazník chalupu prodává rok a půl od smrti své ženy. ​Společně na ni jezdili pětatřicet let. Chalupa má nevídanou atmosféru. Kromě hlavní budovy je zde roubená stodola, kterou doplňuje rozlehlý pozemek s množstvím zeleně. Původní usedlost byla postavena v roce 1754, hlavní budova v roce 1928. Oba letopočty najdete na fasádě hlavní budovy. Historická a zároveň nevšední atmosféra na vás bude dýchat při každém kroku. Během let se nijak výrazně nezasahovalo do stavu budov. Majitelka vše pečlivě udržovala a dokázala tak zachovat výjimečný ráz celého objektu a genius loci.

Velkorysé obytné prostory

Chalupu najdeme v obci Nedvězí na Dubsku. Vstup do hlavní budovy je z venkovního prostoru do velké předsíně se schody. Dále cesta pokračuje do předsklepí a sklepního prostoru, koupelny s toaletou, kuchyňského a obytného prostoru s kachlovou pecí. Tento prostor je propojen s další místností. Po schodech se dostanete do druhého podlaží, kde vás přivítá velká předsíň, pokoj a velký salón. Cesta dále vede do haly, ze které se dá vstoupit do dvou dalších pokojů. Z horní předsíně je přístup na pavlač, která spojuje hlavní budou se starou zástavbou. Na pozemku se dále nachází kůlna, stodola a přes 260 let unikátní stará lípa. Prodej domu zajišťuje Soccer Reality.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion