Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

Minimalistický domek zasazený v bujné zeleni malebné krajiny Posázaví

Info ikona
Minimalistický domek zasazený v bujné zeleni malebné krajiny Posázaví

Tato dvanáctimetrová útulna má uvnitř všechno, na co si jen vzpomenete. Výhled do okolních stromů přímo z pohodlné postele, voňavou saunu, i luxusní plynový gril. Chcete vědět víc?

Terezie Benoni | 27. 01. 2023

„Náš minimalistický domek Paseca je zasazený v srdci malebné krajiny, schovaný v bujné vegetaci. Nedaleko za lesem protéká Sázava a na pasece obklopené stromy a bujnou vegetací, získáte dokonale vyvážený mix soukromí a výhledu do okolní přírody. Přímo z luxusní postele Hästens budete pozorovat nádherný výhled na západ slunce nad lesem,“ popisuje majitelka Lenka Hrnčiřík Hejduková vysněný domek, který respektuje trendy udržitelného ubytování a nezatěžuje přírodu.

Galerie: Útulna v Posázaví
Mohlo by se vám líbit

Tanec pod hvězdnou oblohou

Hned vedle dvanáctimetrového hnízdečka je terasa o rozměru tanečního parketu. A to bez legrace. Dokonalý audiozážitek totiž v Pasece zprostředkuje audio systém Bang & Olufsen. Nechybí ani voňavá cedrová sauna s venkovním osvěžením hned za domkem v podobě luxusně velkého sprchového talíře, která osvěží uprostřed horkých letních dnů, nebo právě při saunování. O dobré jídlo se postará plynový gril od českého výrobce Taranis. „Paseca je naším třetím glampingovým místem a snažili jsme se po domečku ve stromech a wellnessu v indiánském Teepee zase o něco jiného a tentokrát jen pro dva. Inspiraci jsme hledali navštívením Designbloku a následně oslovili Tiny house Done. V té době byli začínající firmou, tak jsme s menšími zádrhely počítali a zdárně je společně překonávali. Realizace přišla v řádu cca 3-4 měsíců. Jedinečnost vidím v naprostém soukromí v přírodě, velké obytné terase s cedrovou sauničkou a skvělým grilem Taranis. Jelikož je domek opravdu minimalistický, zařízení interiéru rovněž musí být minimalistické a přesto funkční,“ uzavírá majitelka.

Zdroj: Amazing Places

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku