Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Dárky na poslední chvíli i nápady na celý rok v novém čísle Marianne Bydlení

Lednové Marianne Bydlení

Vánoce už jsou cítit na každém kroku, což může člověka hezky naladit, ale také pěkně vystresovat. Nové Marianne Bydlení podpoří sváteční náladu, pomůže zvládnout náročné přípravy a ještě dodá dostatek inspirace pro novoroční změny ve vašem interiéru!

Redakce | 10. 12. 2018

Víme, kde bez front a se zárukou rychlého dodání spolehlivě obstarat nadílku, jak zužitkovat slupky z brambor v domácím vermikompostéru a pomůžeme i s výzdobou na poslední chvíli. Po svátcích si s námi odpočinete na kvalitní matraci a spánek vylepšíte také zdravějším dýcháním – poradíme totiž, jak si vybrat tu nejlepší čističku vzduchu ušitou na míru právě vám.

Na praktičnost jsme se zaměřili také při hledání technických pomocníků, kteří vám usnadní pečení a přípravu nápojů. Ve spolupráci s časopisem Apetit jsme navíc přidali recepty – čtení čerstvých stránek si tak můžete doslova vychutnat. Hodit se budou i tipy na nákup mís různých barev a materiálů nebo pravidelná dávka novinek, která vám pomůže vybrat další šikovné posily do domácnosti. Podle stavu peněženky po svátcích si s námi osvěžíte také interiérovou výbavu. Stačí otevřít okno a vpustit si domů severní pastelový vánek s kovovým třpytem. Ukážeme, že změnu si může dovolit opravdu každý!

Společně s designérkou Terezou Scarlett nahlédneme do domu profesionálního hokejisty a tatínka čtyřletých dvojčat, ve kterém se povedlo skloubit minimalismus s potřebami malých dětí. S Andreou Beranovou proměníme malou koupelnu a ověříme si, že zmenšení prostoru nemusí být vždycky jen na škodu. Prohlédneme si i pražský mezonet, v jehož interiéru se odráží celý svět, a vydáme se na sever Čech obdivovat vydařenou rekonstrukci zchátralé chalupy. 

Přejeme vám krásné čtení a také se v novém roce těšíme na další společnou cestu k hezčímu bydlení!