Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Přivítejte jaro s březnovým vydáním Marianne Bydlení!

Nové číslo v prodeji

Jarní číslo našeho časopisu je nabité barvami a energií. A co vás v něm čeká? Uvidíte, že vkusně a prakticky se dá bydlet bez ohledu na počet metrů čtverečních. V novém Marianne Bydlení vás o tom přesvědčí minigarsonka v centru města i prostorná prvorepubliková vila za Prahou. Račte vstoupit dál!

Anna Černotová | 6. 02. 2019

„Mikrobyt mi změnil život. Člověk si vystačí opravdu s málem,“ říká architekt Jakub Heidler. Vše, co potřebuje, dokonale vměstná na pětadvacet metrů čtverečních. Naopak blogerce a trojnásobné mamince Rose Mitnik přestěhování z bytu do domu splnilo její dávný sen – mít vlastní ateliér a zároveň také dostatek místa pro tři potomky.

S prostorem si hrají také naše dvě designérky, které si vzaly na paškál dvojici chodeb. Ať už se trápíte s menším panelákovým vstupem nebo činžákovou halou, poradí vám s obojím. Těšte se na zábavné srovnání prošpikované chytrými tipy na využití každého koutku.

Vstupní místností to ale nekončí! Na dostatek místa v celém bytě se soustředíme v tématu o ukládání. Poradíme, kam věci schovat, a pomůžeme i k tomu, aby se jejich počet snížil na minimum. Za novinkami zavítáme na toaletu i do světa oken a vstupních dveří a oslavou zářivých neonů se vrátíme do bláznivých osmdesátek.

Březnová jízda právě začíná! Nasedejte v trafikách nebo on-line