Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Novinky

Jak budeme bydlet v roce 2019? Odpověď zná únorové Marianne Bydlení!

Únorové Marianne Bydlení

Na stáncích právě září výrazná obálka nového čísla časopisu Marianne Bydlení. To vám tentokrát prošlapává cestu k interiéru budoucnosti, který je zdravější, praktičtější a hezčí než kdy dřív. Uvařte si kávu a pohodlně se usaďte, naše únorová jízda plná inspirace je tu!

Promotion
Promotion
Kryber | 16. 01. 2019

Květinové vzory, syté barvy a oblé tvary. V našem přehledu nejžhavějších trendů si vyberete ten svůj. V kurzu je také sdílené bydlení, se kterým vás seznámí japonská ilustrátorka žijící na pražském Újezdě, jejíž nápady použijete i pokud se o domov neradi dělíte.

Informace o šetrných materiálech, jako je recyklovaná keramika nebo přírodní omítka z jílu a písku, vám pomůže utřídit eko speciál. Víme také, jak se vám doma bude lépe dýchat i žít. K tomu přispějí i rady alergologa a pediatra Vladimíra Emingera a vyklizení nepotřebných věcí – jen ty nejcennější kousky vystavte do policových systémů, jimž věnujeme podrobnou dvojstránku.

V souladu se zamilovaným únorem jsme s designérkou Jankou Murínovou uspořádali oslavu lásky hýřící všemi odstíny červené. A co nabídnou proměny? Pokojíček s lezeckou stěnou a splněný sen o moderní kuchyni, která působí jednoduše, aniž by byla černobílá. Nechte se překvapit jejími odstíny i praktickým uspořádáním.

Přejeme vám krásné čtení a láskyplnou cestu za ještě spokojenějším bydlením!

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion