Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Měkoučké posezení hotovo raz dva

Zpříjemněte si venkovní lenošení!

Trávíte na zahradě nebo na terase hodně času? Zpříjemněte si venkovní lenošení! Máme pro vás tip, jak si pohodu zařídit a neutratit přitom tisíce.

Promotion | 3. 04. 2020

Paletu s trochou štěstí seženete buď zdarma, nebo koupíte za pár desetikorun. Zbrousíte, opracujete a podle své fantazie můžete i nalakovat či namořit. Na horní část palety doporučujeme přilepit nebo nacvaknout netkanou textilii, aby hrubý povrch nezatrhával polstry. A základ je hotov.

Zpříjemněte si venkovní lenošení.

Palety sežene rychle a za pár desítek korun a jsou skvěle variabilní. 

Originální a neokoukané 

Kolekce Garden Spirit  od francouzské značky TODAY  nabízí krásné neokoukané polstry přímo šité na míru euro paletám v rozměru 80x120 cm. Ty můžete doplnit opěráky či područkami. Získáte tak jedinečné křeslo, které láká k odpočinku a lenošení. Spojením více palet vznikne parádní odpočinková lavice.

Můžete vybírat z palety pěti barev, které jsou inspirované barevnicí Pantone.

Můžete vybírat z palety pěti barev, které jsou inspirované barevnicí Pantone. Celou nabídku značky Today najdete zde

Hravé kombinace

Jen na Vaší fantazii záleží, jestli zvolíte polstry v jedné barvě, nebo vytvoříte veselé kombinace. Můžete vybírat z palety pěti barev, které jsou inspirované barevnicí Pantone. Rozveselit terasu můžete ještě veselými pufy, závěsnými i dekoračními polštářky, dečkami na přikrytí. A to vše ve stejných barvách! Jídelní část terasy můžete osvěžit podsedáky ze stejné kolekce. Nebo hoďte vyšší futony jen tak na zem a stolujete ve stylu Dálného či Blízkého východu. Vytvořte si místo, kde můžete vydechnout a relaxovat, vždyť vy si to přece zasloužíte.

Pufy
Paletový nábytek na terasu. 
Paletový nábytek na terasu.