Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Darujte ke Dni matek šperk, který řekne více než tisíc slov

Info ikona
Kolekce šperků ke dni matek APART

Zanedlouho nás čeká významný svátek, který patří důležité ženě našeho života – mamince, která při nás vždy stála a věnovala nám svou péči i lásku. Den matek je jedna z možností, kdy jí můžeme za vše poděkovat a překvapit ji neobyčejným dárkem. Značka APART připravila inspiraci na nejkrásnější šperky, které jí vykouzlí úsměv na tváři.

Promotion | 28. 04. 2022

Nekonečná láska

Maminka je nenahraditelná a výjimečná, proto jí nezapomínejte dávat najevo svou lásku. A právě na Den matek k tomu máte dokonalou příležitost!

Značka Apart připravila širokou nabídku oblíbených šperků, se kterými zaručeně nešlápnete vedle. Není totiž nic výstižnějšího, než darovat šperk s motivem nekonečna nebo srdíčka. Bezpochyby ji potěšíte i vzory čtyřlístku a podkovy, které přináší štěstí, nebo klasickým zlatým a stříbrným náhrdelníkem, náramkem či jedinečnými náušnicemi a prstýnkem. V nabídce jsou také varianty s elegantními perlami, zirkony, či luxusními diamanty.

Info ikona
Kolekce šperků ke dni matek APART

Vzkaz, který zahřeje u srdce

Chcete překvapit svou maminku něčím originálním? Apart nabízí u většiny svých produktů možnost gravírování textů. Každý šperk tak v okamžiku proměníte v osobitý dárek, který bude vaší mamince připomínat, co pro vás znamená.

A pokud z nějakého důvodu nemůžete na Den matek být se svou maminkou, tak nezoufejte! Klenotnictví Apart má řešení. Udělejte jí radost nečekaným dárkem s vlastním vzkazem. Při objednávce na e-shopu stačí zvolit variantu „poslat jako dárek“ a připsat pár milých slov.

Info ikona
Kolekce šperků ke dni matek APART
Měření
Chcete obdarovat maminku výjimečným šperkem? Inspiraci hledejte v galerii.