Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda a krása

Obnova hustoty vlasů po létě

Vypadávání vlasů je zlým snem mužů i žen po celém světě. Hormonální změny, stres, nadměrné užívání léků, nedostatek, nebo naopak přebytek některých vitaminů a v neposlední řadě také extrémní sezonní vlivy mají citelný dopad na hustotu vlasů.

Redakce Marianne | 19. 09. 2012

L'Oréal Professionnel proto přichází se speciální nabídkou – komplexním profesionálním řešením ve dvou krocích pro muže i ženy.

 

Pro muže

Nadměrným vypadáváním vlasů trpí zejména muži, jejichž problémy se po létě a zimě mohou v důsledku působení extrémních vnějších vlivů výrazně zhoršit. Podzim a jaro jsou tedy ideální období pro obnovu hustoty oslabených vlasů.

V září 2012 L'Oréal Professionnel uvádí do svých salonů novinku – revoluční šampon Fiberboost 250 ml obnovující hustotu vlasů, který obsahuje výtažky z guarany a unikátní technologii Intra-Cylane™.

Šampon Fiberboost

fireboost

Šampon pro okamžitou obnovu hustoty vlasů obsahuje guaranu a patentovanou revoluční molekulu Intra-Cylane™, která je výsledkem 10letého výzkumu. Molekula proniká do vlasového vlákna, kde za přítomnosti vody vytváří 3D síťovou strukturu a vyplňuje mezery po ztraceném keratinu uvnitř vlasu. Hustota vlasů je okamžitě obnovena. Guarana je známá pro svoje povzbuzující a posilující vlastnosti.

Šampon Fiberboost vykazuje působivé výsledky – vyživené, viditelně posílené vlasy, které jsou plné energie a bohatší na dotek.

Intenzivní kúra Renaxil

Intenzivní kúra proti vypadávání vlasů pečuje díky dvěma unikátním technologiím, Aminexil a Madecassoside, o vlasovou pokožku nrenaxila povrchu i uvnitř. Aminexil bojuje proti vnitřnímu napětí kolagenového pouzdra, jehož tvrdnutí způsobuje vytlačení kořínků ven z vlasové pokožky. Vlasový kořínek je lépe uchycen, vypadávání vlasů je výrazně omezeno. Madecassoside bojuje proti vnitřnímu napětí. Zklidňuje a ochraňuje vlasovou pokožku proti negativním externím vlivům a snižuje mikronapětí kolem vlasového pouzdra. Účinně tak předchází vypadávání vlasů.

V salonech L'Oréal Professionnel si teď můžete koupit šampon Fiberboost spolu s kúrou pro obnovu hustoty vlasů Renaxil 125 ml za novou atraktivní cenu 515 Kč vč. DPH místo obvyklých 764 Kč vč. DPH. To vše navíc v praktickém balení, které je vhodné i jako dárek. Šampon Fiberboost v hodnotě 249 Kč vč. DPH tak získáte zcela ZDARMA.

Pro ženy

Potíže s vypadáváním vlasů trápí nejen muže, ale i ženy. Přesto jsou to ženy, které se s důsledky tohoto nepříjemného problému vyrovnávají daleko hůře. Sezonní vlivy jsou jednou z příčin, která může ty další, jako je stres, špatná životospráva nebo padání vlasů v důsledku hormonálních změn, prohloubit. V září 2012 si zákaznice v salonech L'Oréal Professionnel mohou vybrat ze dvou nabídek přímo na míru dle závažnosti jejich problému.

aminexildensity

  1. Intenzivní kúra obsahující Aminexil Advanced 42 × 6 ml a Aminexil Advanced 10 × 6 ml je v září k dispozici v salonech L'Oréal Professionnel za příjemnou cenu 2700 Kč včetně DPH místo obvyklých 3630 Kč včetně DPH. Kúru Aminexil Advanced 10 × 6 ml v ceně 930 Kč včetně DPH tak můžete získat k nákupu většího balení jako dárek zcela ZDARMA.
     
  2. Udržující kúra obsahující šampon Density Advanced 500 ml a kúru Aminexil 10 × 6 ml je určena ženám, které chtějí stabilizovat a preventivně působit proti vypadávání vlasů. To vše za příjemnou cenu 930 Kč vč. DPH místo obvyklých 1390 Kč vč. DPH. Šampon Density Advanced v ceně 390 Kč včetně DPH si můžete k nákupu kúry Aminexil 10 × 6 ml odnést jako dárek zcela ZDARMA.

Technologie

Intenzivní a udržující kúra proti vypadávání vlasů využívají dvě technologie, které jsou patentovány laboratořemi L'Oréal a které přinášejí dvojnásobný účinek v boji proti vypadávání vlasů. Vypadávání vlasů je výrazně omezeno. Vlasová pokožka je zdravá, bohatě vyživená a vlasy jsou husté.

Aminexil působí proti tuhnutí kolagenu, vlasový kořínek je tak pevnější, a tím je zabráněno předčasnému vypadávání vlasů.

Omega 6 je esenciální mastná kyselina, jež vyživuje vlasový kořínek, a dodává mu tak potřebnou sílu. Transformuje se na ceramidy, což jsou základní stavební látky vlasu. Vlas je silný a dokonale vyživený.

Obnova hustoty vlasů po létě

Související články

Móda
Umění oblékat se originálně a šik z druhé ruky: Jak pořídit luxusní outfit za pár korun

Umění oblékat se originálně a šik z druhé ruky: Jak pořídit luxusní outfit za pár korun

Zábava
Kvíz: Znáte základní anglické fráze? Otestujte své znalosti před letní dovolenou v zahraničí

Kvíz: Znáte základní anglické fráze? Otestujte své znalosti před letní dovolenou v zahraničí

Cestování
Dovolená v Brazílii: Tanečnice Veronika Lálová vybírá nejkrásnější místa, která stojí za návštěvu

Dovolená v Brazílii: Tanečnice Veronika Lálová vybírá nejkrásnější místa, která stojí za návštěvu

Rodina a děti
Jak podpořit mladého sportovce k vítězství: Nejdůležitější je týmová spolupráce rodičů

Jak podpořit mladého sportovce k vítězství: Nejdůležitější je týmová spolupráce rodičů