Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Blýskněte se v záři diamantových šperků Apart

Info ikona
kampaň Apart s Marií Dubskou

Kdo by netoužil vypadat jako filmová hvězda? Nová kampaň značky APART vás zavede do kouzelného světa filmu a divadla, ve kterém vám úspěšná herečka Maria Dębská představí ty nejkrásnější diamantové šperky. Užijte si toto nevídané představení a načerpejte inspiraci pro svůj „hvězdný look“.

Promotion | 20. 10. 2022

Maria Dębská se stala ambasadorkou diamantových šperků Apart. V nové kampani překvapila nejen talentem, ale především oslňující krásou. Maria se netají svou vášní pro módu a umění. Miluje elegantní a nadčasový styl, který dokonale vystihuje koncept značky Apart. Charismatická herečka má na svém kontě spoustu divadelních a filmových rolí, které jí zajistily přízeň diváků i kritiků.

Info ikona
Maria Debská a APART

Podzimní kampaň se nese v duchu filmové a divadelní scény, které jsou Marii tolik blízké. Fotograf Marcin Tyszka dokázal na snímcích zachytit upřímné emoce, které se dotknou každého z nás. Stejně jako hvězdy na filmovém plátně, tak i diamanty vypráví svůj jedinečný příběh. Před zraky diváků tak rozkvétá pravá ženskost, kterou podtrhují nádherné diamantové šperky.

Info ikona
Marie Debská a dimanty pro APART

Nadčasovost a výjimečnost diamantů se stala inspirací při tvorbě šperků Apart. Značka nabízí diamantové šperky v klasickém, elegantním i moderním stylu. Nevšední kolekce Vintage se pyšní propracovanými doplňky s nápaditým designem. Úchvatně vypadá také kombinace modrých safírů a zářivých diamantů, kterou najdete v kolekci Glamour. Pokud je pro vás elegance na prvním místě, sáhněte po zlatých vzorech s diamanty a perlami. Nechybí ani ležérní šperky v moderním pojetí, se kterými zabodujete při každé příležitosti.

Info ikona
Marie Debská pro APART

Široký výběr diamantových šperků naleznete na e-shopu Apart.cz. Navíc se Zásilkovnou máte nyní dopravu i vrácení zboží zdarma! Tak neváhejte a podlehněte kráse diamantů…


 

Měření
Prohlédněte si fotogalerii a nechte se unášet na vlnách luxusu