Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

eobuv.cz a MODIVO společně otevřeli první kamenný obchod v Čechách. A je to prodejna budoucnosti!

Info ikona
Otevření nové prodejny eobuv.cz a MODIVO

Populární e-shopy eobuv.cz a MODIVO míří z internetu i do českého offline prostředí. Uprostřed prázdnin slavnostně otevřeli v pražském OC Nový Smíchov svoji první českou futuristickou prodejnu na ploše 1 800 metrů čtverečních. A bylo co obdivovat!

Promotion | 11. 08. 2021

Prodejna fungující na hybridním způsobu. To je phygital koncept, kde si zákazníci vybírají kousky, které jim nejvíc padnou do oka, za pomocí velkoformátových displejů či tabletů. A že je opravdu z čeho vybírat! Veškeré zboží se nachází na skladě, který je srdcem prodejny — a čítá 100 000 produktů od 500 značek. Jde o kombinaci portfolií značek, jako je Converse, New Balance, Nike, Guess, Fila, adidas nebo PINKO.

Info ikona
Otevření obchodu eobuv.cz a MODIVO

Mimochodem, v Polsku, kde obuvnický internetový gigant eobuv.cz a módní multibrandová módní platforma MODIVO sídlí, vyrostlo prodejen s phygital konceptem už celých 27 (a další neustále přibývají). „Přestože jsme úspěšní v online prodeji obuvi a doplňků, rozhodli jsme se zaměřit na offline provoz, protože paradoxně v době popularizace on-line nakupování, existuje stále velmi početná skupina lidí, kteří si chtějí produkt vyzkoušet a osahat před koupí,”  komentuje důvod otevření kamenné prodejny s konceptem phygital Mikołaj Wezdecki, e-commerce director eobuv.cz a MODIVO.

Info ikona
Otevření nové prodejny eobuv.cz a MODIVO

Vybírejte zboží pohodlně ze sedačky

Skvělé je, že se při vybírání vysněného páru bot nemusíte vůbec hnout z pohovky! Pomocí tabletu jenom boty objednáte a usměvavý personál obuv rovnou donese. A jak to chodí s výběrem oblečení? Jenom si ho na začátku, opět pomocí tabletu, objednáte, zadáte své telefonní číslo (jen pro účely nakupování) a do tří minut už čekejte zprávu, že máte zboží připravené v kabince. Voilá! Každá z kabinek nese jméno po některém z evropských metropolí. A abyste si navodila při zkoušení tu pravou atmosféru, můžete si zvolit druh osvětlení — denní, noční nebo kancelářské. V kabince se pak před vámi otevře stěna se zbožím připraveným jen pro vás. Jakmile se rozhodnete, co budete chtít, a co ne, použijete obrazovku, kam své přání zadáte. Ale všechny kousky necháváte na místě. Vámi vybrané zboží na vás počká na pokladně. Vše rychle a hlavně pohodlně!

Info ikona
Otevření nové prodejny eobuv.cz a MODIVO

Slavnostní otevření plné hvězd

Velké otevíračky se zúčastnili i VIP hosté jako třeba Monika Leová (dole na snímku), Kamil Kazma Bartošek, Sandra Parmová, Mahulena Bočanová, Veronika Kopřivová, Taťána Makarenko. Chcete mrknout, jak jim to všem slušelo? Mrkněte na fotogalerii níže.

Info ikona
Otevření obchodu eobuv.cz a MODIVO
Fotografie ze slavnostního otevření obchodu eobuv.cz a MODIVO