Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Óda na podzimní módu podle francouzské influencerky Leii Sfez

Info ikona
Leia Sfez

Nemůžeme si pomoc! Při pohledu na fotografie Leii Sfez máme pocit, že sousloví francouzský styl není klišé. Pojďte si proto prohlédnout nejzajímavější outfity této Pařížanky, která vás přesvědčí, že v jednoduchosti je doopravdy krása.

V knihkupectví, na internetu i na sociálních sítích vídáme příspěvky, které nás „učí být jako Francouzky“. Jenže, čeho je moc, toho je příliš, a tak mnoho žen vnímá francouzský styl jako ohranou písničku, která už dávno není originální nebo „trés chic“. Přesto se nemůžeme ubránit dojmu, že Francouzky mají tajný trik, díky kterému i v naprosto jednoduchých outfitech vypadají božsky. Důkazem je Leia Sfez, kreativní konzultantka a matka tří dětí, kterou na Instagramu sleduje téměř 660 tisíc fanoušků.

Mohlo by se vám líbit

Kvalitní a padnoucí trička, denim na tisíc způsobů, bílá košile, béžový trenčkot a do posledního detailu perfektně vyladěné doplňky. Na první pohled základní kousky, které ale v podání Leii Sfez vypadají naprosto famózně. Této Pařížance bezpochyby koluje v žilách módní vkus, a tak se můžeme donekonečna kochat outfitovými fotkami, ze kterých přímo sálá francouzská atmosféra.

Módní styl Leii Sfez je navíc skvělou inspirací pro nadcházející podzimní dny. Stylová Francouzka nedá během říjnových a listopadových dnů dopustit na tzv. la marinière, tedy pruhovaný svetr v oversized velikosti. Nedílnou součástí jejího šatníku je také klasický trenčkot, černé sako a volné džíny. Za povšimnutí stojí také záviděníhodný „kabelkový arzenál“, který dokáže každičký outfit pozvednout na vyšší úroveň.

Vybrali jsme pro vás nejzajímavější, nejen podzimní, outfity Leii Sfez.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu