Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Se šperky APART bude návrat do školy stylový!

Info ikona
APART kolekce dětských šperků a hodinek

Hola, hola, škola volá! Toto pořekadlo mnoho školáků neslyší rádo. Bezstarostný čas letních prázdnin končí a opět musí zasednout do lavic. Díky značce APART však můžete svým dětem tento návrat alespoň trošku zpříjemnit! Překvapte je novým šperkem či hodinkami, které jim vykouzlí úsměv na tváři.

Promotion | 22. 08. 2022

Třpytivý nástup do školy

Snad každá žena se od malička ráda zkrášluje šperky. Dokonce i miminko v porodnici dostane své první náušničky. Značka APART připravila pro všechny malé princezny široký výběr stříbrných, zlatých a pozlacených šperků. V nabídce najdete náušnice, náhrdelníky, přívěsky, náramky a prstýnky, které jsou zdobeny zirkony, barevným smaltem, krystaly nebo dokonce luxusními diamanty. Nechybí ani okouzlující soupravy, se kterými každá holčička zazáří.

Mezi nejoblíbenější dětské motivy patří bezesporu zvířátka, květiny, sladkosti, medvídci či bájní jednorožci. Populární jsou také šperky se čtyřístkem nebo andílkem, které budou vaše děti ochraňovat a přinášet jim štěstí. Náramkem či přívěskem se srdíčkem můžete své dceři vyjádřit lásku a podporu. Apart navíc nabízí stejné šperky pro maminky a děti, díky čemuž můžete se svou dcerou dokonale ladit.

Info ikona
Kolekce pro děti APART

Poznávání času bude hračka

Hodinkami potěšíte nejen chlapce, ale i všechny malé parádnice. Jedná se o skvělý módní doplněk a zároveň praktickou pomůcku, díky níž se děti hravě naučí poznávat čas.

V kolekci AM:PM Kids, která je určena těm nejmenším, objevíte spoustu pestrobarevných hodinek s ozdobným páskem a ciferníkem. Starší děti zaručeně nadchnou hodinky STAR WARS s populárními hrdiny z kultovních filmových trháků. Vybírat můžete také z digitálních modelů dětských hodinek, které disponují zajímavými funkcemi, jako jsou například stopky a budík.

Info ikona
Kolekce šperků pro kluky i holky

Ve speciální kolekci Disney najdete hodinky s postavičkami Mickey Mouse a Minnie, po kterých touží nejen děti, ale i teenegeři či dospělí. V nabídce jsou mj. také hodinky s princeznou Locikou z pohádky „Na vlásku“ nebo Bleskem Mcqueenem z legendárních Aut.

Info ikona
Kolekce Disney z nabídky APART

Tak co, už víte, čím zpestříte svým dětem první školní den? Inspirujte se na e-shopu www.apart.cz, nebo navštivte kteroukoliv prodejnu APART.

Měření
Prohlédněte si fotogalerii a vyberte svým dětem krásný šperk nebo hodinky, které jim udělají radost.