Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Slavné a krásné divy v módních kampaních

Nedávno jsme si představili herečky, které propůjčily svůj osobní šarm a kouzlo kosmetickým firmám. Dnes se podíváme na jejich kolegyně, které nafotily strhující módní kampaně pro světové módní domy a značky.

Redakce Marianne | 24. 02. 2013

Americký řetězec Ann Taylor ve své historii spolupracoval hned s několika známými tvářemi. Nevynechal přitom žádnou věkovou skupinu, a tak mezi nimi byla tehdy mladičká Katie Holmes, nestárnoucí Demi Moore nebo aktuálně Kate Hudson.

01_demi-moore-for-ann-taylor

Také křehká kráska s olivovou pletí Penélope Cruz zazáří v nejnovější reklamní kampani významného výrobce. Jako správná patriotka si vybrala tradiční španělskou firmu Loewe, která byla založena v Madridu již v roce 1846 a specializuje se především na kožené výrobky, jako jsou kvalitní kabelky a pásky.

06

Ze značek, které mají zastoupení i v České republice, nás uchvátila například kampaň Armani Jeans, jejíž tváří se stala neuvěřitelně sexy Megan Fox. Opěvovat musíme i předloňské fotografie Angeliny Jolie pro Louis Vuitton, za kterými stála světoznámá fotografka Annie Leibovitz. Na snímcích bosá Angelina sedí na dřevěné pramici a je obklopena bující přírodou. Ne náhodou se jedná o bažinatou krajinu z provincie Siem Reap v její milované Kambodži. Nádherné fotky této herečky a režisérky vzešly také z její spolupráce s americkým výrobcem pleteného zboží St. John. Nostalgické černobílé snímky si můžete prohlédnout v naší galerii.

03_Louis-Vuitton-Angelina-Jolie

Gwyneth Paltrow jsme mohli na stránkách módních časopisů zahlédnout již několikrát. Zcela jistě se vám okamžitě vybaví podmanivé snímky této blondýnky nafocené pro TOD’S. Vloni na nás zase tato rodačka z Los Angeles dohlížela na velkých plakátech při nákupu v Lindexu, jehož se stala tváří. Nemusíte se však bát, že od té doby se maminka dvou dětí a partnerka zpěváka Chrise Martina ze skupiny Coldplay stáhla. Podle aktuálních informací zazáří v kampani kosmetického gigantu Max Factor. A jaká hvězda byla tváří Lindexu předloni? Nikdo menší než Reese Witherspoon! Rádi se necháme překvapit tím, kdo to bude letos…

04_Gwyneth-Paltrow-lindex-estate-2012-preppy

Jakmile se objevila ve filmu Černá labuť, bylo jasné, že tato křehká kráska s velkýma očima nenechá žádnou ze světových značek chladnou. Do své stáje ji nakonec získal módní dům par excellence – Dior. Mila Kunis v jeho kampaních vypadá naprosto božsky a nás velmi baví ji v nich sledovat!

05_missjey74

Nejcharismatičtější slavnou divou z reklamy pro nás však zůstává americká zpěvačka Lana Del Rey. Na podzim jste určitě v tisku či televizi zaznamenali kampaň H&M, ve které tato talentovaná diva vystupuje. Její podání slavné písně Blue Velvet, kterou v televizním spotu svým hlubokým hlasem zazpívala, nám zní v uších ještě dnes... Vy si ji můžete poslechnout ZDE.

07_a_4x-horizontal

Další fotografie najdete v naší fotogalerii.

Slavné a krásné divy v módních kampaních