Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Svatební šaty pětapadesátileté nevěsty nadchly celé Španělsko

Info ikona
Svatba

Životní lásku můžete najít ve dvaceti, ve třiceti a klidně i v padesáti letech. Navíc, nic nebrání tomu, abyste ve zralém věku stanula před oltář a řekla své „ano“ panu Božskému. Inspirovat vás může pětapadesátiletá nevěsta Yolanda, která okouzlila celé Španělsko svým stylovým výběrem svatebních šatů.

Mnoho starších žen má pocit, že svatební šaty jsou „pro mladé“. A tak se zbytečně ženou do kalhotového kostýmku nebo barevných šatů. Jednoduše řečeno, dělají všechno proto, aby nemusely stát před oltářem v bílých svatebních šatech. Jejich pocity jsou naprosto pochopitelné, avšak celá situace lze vyřešit i mnohem elegantnějším způsobem. Důkazem je svatební outfit pětapadesátileté Yolandy, která si pro svůj velký den zvolila šaty od španělské návrhářky Matilde Cano.

Mohlo by se vám líbit

A rozhodně nešlo o ledajaké šaty. Yolanda oblékla splývavé šaty, které byly tvořeny ze dvou částí. Spodní část připomínala klasickou spodničku, kterou však ozvláštnila druhá část „košilového“ charakteru. Na té nechyběly výšivky s drobnými kamínky, díky kterým dostaly svatební šaty slavnostní nádech. Za designem šatů stojí návrhářka Matilde Cano, jejíž studio můžete naleznout ve španělském městě Córdoba.

Možná vás překvapí, že také španělské nevěsty dbají na to, aby během svatebního dne na sobě měly něco modrého. Tuto tradici neporušila ani Yolanda, která vsadila na lodičky z modro-stříbrného sametu. I v tomto ohledu zůstala věrná národnímu designu, a tak její svatební boty pochází od španělské firmy Flor de Asoka. Dokonalá volba! Obdobně povedený byl také výběr šperků od značky Spaliu, která taktéž pochází ze Španělska.

Mohlo by se vám líbit
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu